2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4958783 بازدید | 66442 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینستاگرام داره دکتر گودرزی؟ سبک کاراش چطوریه؟طبیعی؟نیمه فانتزی؟

نه متاسفانه اینستا نداره.سبکش طبیعیه

مطبگردی دکتر سامان (۲۶۸۳) ، دکتر گودرزی (۲۵۹۲)  ، دکتر ثابتی (۲۷۵۷)، دکتر ابیانه(۲۹۱۸)-شرح عمل (۲۹۷۶)- عکس قبل از عمل(۲۶۸۳)- عکس ۳ ماه بعد از عمل( ۳۰۴۰)
2742
بچه ها دکتر راستکاری پیج اینستا داره؟ چیه؟

dr_rastkari

مطبگردی دکتر سامان (۲۶۸۳) ، دکتر گودرزی (۲۵۹۲)  ، دکتر ثابتی (۲۷۵۷)، دکتر ابیانه(۲۹۱۸)-شرح عمل (۲۹۷۶)- عکس قبل از عمل(۲۶۸۳)- عکس ۳ ماه بعد از عمل( ۳۰۴۰)
تعداد عملاشونو از کجا باید بفهمیم؟

از نمونه هاشون اینکه توی سایت و پیج یه تعداد عکس درست و حسابی از عملاشون گذاشتن و نمونه هایی که بیرون و توی مطب می بینی وقتی چند سری سر می زنی با یه مطب خالی روبرو نمی شی

سلام عزیزم امیدوارم خوب باشی اگه عمل کردی بیا برامون از حالت بگو ایشالله که بهترین نتیجه رو گرفته ...

سلام دوستم ممنون 

من یکشنبه عمل کردم عملش خیلییییی راحت و بدون درد بود برخورد دکتر و پرسنل عالی بود و راضی بودم 

فعلا تو گچه بینیم ولی درکل که نگاه میندازم راضیم سر بینیم خوب جمع کرده پره هارو هم که نگاه میکنم انگار خدارو شکر قرینه  دراورده به طور کلی برا قضاوت خیلی زوده ولی بخوام سرجمع بهتون بگم بد نشده 

فقط کیپ بودن بینی و سردردی که دارم اذیتم میکنه و اینکه شب راحت نمیتونم تکون بخورم 

حالا شنبه قراره برم گچمو بردارم و خیلی استرس دارم و اون موقع باز بیشتر و بهتر میتونم بگم چطور شده 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2740
سلام دوستم ممنون  من یکشنبه عمل کردم عملش خیلییییی راحت و بدون درد بود برخورد دکتر و پرسنل عال ...

بسلامتی ،اسم دکترتون چیه

مطب گردی:بنیادی(۲۶۵۰)،کوچک زاده(۲۵۶۶)،برادران،حسنانی،محبی(۲۷۴۲)
سلام دوستم ممنون  من یکشنبه عمل کردم عملش خیلییییی راحت و بدون درد بود برخورد دکتر و پرسنل عال ...

به سلامتی عزیزم مبارک باشه❤

انشاالله همونی میشه که میخای

دکتر قارونی سبک عملش طبیعیه؟یا نیمه فانتزی؟ چقدر ازت هزینه گرفت؟

بسلامتی ،اسم دکترتون چیه

سلامت باشین دکتر قارونی 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
به سلامتی عزیزم مبارک باشه❤ انشاالله همونی میشه که میخای دکتر قارونی سبک عملش طبیعیه؟یا نیمه فانتز ...

سلامت باشی گلم ممنون💙

بله دکتر قارونی طبیعی عمل میکنن و همیشه هم میگن من نوک تیز نمیکنم پره هارو زیاد جمع نمیکنم چون برا تنفس مشکل پیش میاد ولی یه کوچولو خواست مراجع کننده رو درنظر میگیرن ولی هرچی که به صورت بیمار بیاد انجام میدن و این خیلی خوبه که بینی هر کس متناسب باصورتش عمل میشه و همه یه شکل نیستن 

هزینه ی من ۷۸۰۰ شد 

دماغتون که خیلی قشنگ شده اتفاقا به دکتر ثابتی گفتم بینی منم صاف و بدون قوس باشه( شبیه الان شما) گفت ...

راستش بيني منم مثه بقيه دوستان كه عمل كردن ميگن ايراداي ريز داره كه اميدوارم برطرف شه ولي چيزي كه منو از اين مجموعه و دكتر بيزار كرد برخورد خيلي بدشون بود، تا تعريف كني از كارشون باهاتون خوبن تا قبل عمل عالين، ولي خدا نكنه انتقاد كني، فوري ميكن بورو شكايت كن!حتي منو تو اينستا بلاك كردن! عكسم تو اينستاشونه ولي خودم بلاك! هيچ كامنت بدي هم ننوشتما ، 

خلاصه اخلاق خيلي مهمه كه اينا ندارن

2706