2752
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4963243 بازدید | 66445 پست
عالی مبارکه منم دارم به حسنانی جدیتر فکرمیکنم با دیدن بینی شما. راستی عزیزم بزنم به تخته چه مژه ه ...

من راضیم از حسنانی دستش درد نکنه خدایی خیر ببینه چی بودم چی شدم چقد بینی رو صورت تاثیر داره 

خخخ مژه های سرندی پیتیه  تازه اینجا نه ریمل داره نه هیچی ریمل میزنم پرواز میتونم کنم باش   

بعد عمل ریزش مژه گرفتم من  

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميشه لطفا نظرتونو بگين؟ من خودم از دماغم متنفرم، متنفففففرررررررر،  خنديدنم هم مصنوعي شده، اصن ...

والا شما تو عکس قبل عمل هم این انحراف تیغه خیلی کم رو دارید با تراشیدن وباریک کردن تیغه بیشتر نمایان شده نمیشه بگی دکتر خراب کرده باید بگی عیب دماغ شما رو تلاش نکرده رفع کنه ولی اگه خودت واسه دیگران توضیح ندی کسی متوجه نمیشه

2731

سلام 

من امروز رفتم مطب دکتر سعید گودرزی 

اول اینو بگم که یکی از آشناهامون پیشش عمل کرده بود و راضی بود به نظر منم بینیش قشنگ و شیک شده فقط بعد از عمل سوهان کشیده

تو مطب یه خانمی بودن که پارسال با دکتر عمل کرده بودن مادرشون گفتن که بینیشون قشنگ شده بوده و همه تعریف میکردن فقط گویا بعد از اینکه ورمش خوابیده متوجه شدن که یک سمت بینیشون استخون درآورده که دکتر گفتن باید 3 میلی متر بیشتر میتراشیدم و دوباره عملشون کرده بودن و فعلا تو گچ بود بنابراین معلوم نبود چجوری شدن ولی گفتن چند تا از دوستاشون پیش دکتر عمل کردن و راضین

دکتر که منو معاینه کردن گفتن بینیم استخونی غضروفیه با پوست کمی ضخیم و  ازم پرسیدن مشکل تنفسی دارم و من گفتم بینیم همیشه کیپه گفتن مشکلی تو بینیت نیست که باعث اشکال در تنفست بشه و عملت باعث بهبود تنفست نمیشه ولی دکتر میلانی به من گفته بودن بینیم انحراف جزئی داره و بعد از عمل حدود 30% تنفسم بهتر میشه چون مشکل اصلیم که باعث گرفتگی بینیم شده آلرژیه. من واقعا گیج شدم و نمیدونم کدومشون درست میگن

دکتر گودرزی گفتن هزینه ی عمل با کلینیک 7 میلیون تومن میشه و کلینیک میرداماد عمل میکنن

در ضمن از خانمی که عمل ترمیمی داشتن دستمزد نگرفته بودن و خانم فقط هزینه ی کلینک رو پرداخت کرده بودن

مطبگردی دکتر سامان (۲۶۸۳) ، دکتر گودرزی (۲۵۹۲)  ، دکتر ثابتی (۲۷۵۷)، دکتر ابیانه(۲۹۱۸)-شرح عمل (۲۹۷۶)- عکس قبل از عمل(۲۶۸۳)- عکس ۳ ماه بعد از عمل( ۳۰۴۰)
من راضیم از حسنانی دستش درد نکنه خدایی خیر ببینه چی بودم چی شدم چقد بینی رو صورت تاثیر داره  خ ...

خداراشکر

مبارکه 

شیوا جون یه سوال مهم دارم، چه امضاهایی دکتر قبل از عمل ازت گرفت؟ توی مطب یا کلینیک؟

خداراشکر مبارکه  شیوا جون یه سوال مهم دارم، چه امضاهایی دکتر قبل از عمل ازت گرفت؟ توی مطب یا ...

هیچ امضایی🤔

فقط امضای رضایت عمل بود ک سر همه ی عملا کلینیکا میگیرن

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.