2737
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4954457 بازدید | 66442 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی نگین جونم از امیدواریت امروز میرم تامپونام و درآرم از دردش مترسم یکم ، البته من کلن ترسوعم از آمپولم میترسم چند روزه شبا اصلن خوابم نمبره گلوم عین کویر خشک میشه نمیتونم بخوابم کاش این تامپونا رو درآره کم راحت شم بچه ها بعد از دراوردن تامپون ششروع میکنید به چرب کردن و شستشو قطره ریختن ؟
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
2731
بله سمیرا جان نگران نباش سختیش تموم میشه از امروز ک تامپوناتو دراری خانم بی حوصلگی نکن من دو سال و نیمه دهنم کویره از این ب بعد فقط خوب شستشو بده با بینیت ور نرو ب در و دیوار و اینور اونور نکوب آروم آروم چرب کن تامپون درد نداره اما وقتی داره درمیاره حس میکنی یکی داره دماغتو میخارونه میخوای عطسه کنی من تامپون اولیم پلاستیکی بود تازه تا در بیاره و بخیه هارو جدا کنه دفعه اول کشتتم اما خوب بازم اونقدرها در نداشت اما دفعه دوم تاپون پارچه ای بود فقط اون حالت رو داشتم بعد ک در میاد ادم ی خرده میترسه نفس بکشه بعد عادی میشه
23تیر عمل ترمیم برای بار سوم .
سلام بچه ها.من دو روز نبودم الان که اومدم نظرتونو در مورد دکتر کلانتر خوندم.با تشکر از مل مل عزیز و یه دوست دیگه ک اسمش یادم رفت! بچه ها تو این تاپیک کسی رو میشناسید که با کلانتر عمل کرده باشه من بتونم باش صحبت کنم و نظرشو بدونم؟
پریانکا جون منم خیلی بینیم شبیه شما بود حدودا90% طبیعی میخوای یا فانتزی ؟ طبیعی : بشارتی زاده . منافی . امیری زاد . کلانتر هرمزی . یحیوی(در مورد یحیوی اطلاعات بیشتر از الین جون ) نیمه فانتزی : خدا کرمی (من خودم کاراشو پسندیدم . اطلاعات بیشتر از نگارین جون ک باهاش عمل دارن )
23تیر عمل ترمیم برای بار سوم .
2740
خوش گفتار جان عزیزم من اصلا ناراحت نمیشم. بله من 100% از عمل بینیم راضی هستم. اول اینکه من قیافه اوریجینال خودمو دوست داشتم و به نظرم به اندازه کافی زیبا بودم در عین حال دوست داشتم نوک بینی قلنبه نباشه و وقتی میخندم نوک بینی نیوفته. الان از عملم کاملا راضی هستم چون در عین حال که صورت خودمو تو آینه میبینم اون ایراد بینی رو نمیبینم. بله رضایت از عمل بینی کاملا نسبی هست. اصلا زیبایی نسبی هست. چون من هم اگر خیلی از این بینی هایی که توی اینستا و فیسبوک میبینم داشتم خودمو میکشتم. فانتزی و سر بالا و قوسدار و باریک و کوتاه .... لبهای تزریقی و گونه های نمی دونم چه و رنگ و روغن های عحیب غریب. ولی میبینم که به عنوان داف و زیبا مطرح هستن و البته که مهمترین چیز رضایت از خود هست. این که من چی فکر میکنم یا دوست دارم اصلا مهم نیست. و هر کسی اختیار بدن خودش رو داره. من طرفدار زیبایی طبیعی صورت با کمترین دستکاری هستم. از عمل بینی راضی هستم چون ترکیب صورتم رو دوست دارم عزیزم. همین که کسی متوجه عمل بینی من نمیشه و من تغییر مثبت محسوسش رو خودم احساس میکنم کافیه. هر چند که منافی و سامی هر دو به من پیشنهاد پروتز چونه دادن من حتی بهش فکر هم نکردم. امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی و به اندازه من از عملت راضی باشی.
دلارام جان ممنونم. من عمل اول بودم. هزینه 8 میلیون توی کلینیک پرداخت کردم حدود 500 هم که هزینه آزمایش و سی تی و اینا شد. مطب منافی ترمیمی فکر میکنم 5-6 تا دیدم (چون 5 بار مطبش نشستم که نمونه ببنیم از 4:30 تا 7). کسی رو ندیدم ناراضی باشه و با بعضیاشون که حرف میزدم میگفتن که براشون معجزه کرده. هستس جان رو از تاپیک ترمیمی میدونم ناراضیه. ولی اونم نشیندم بگه خراب شده. ناراضی هست که تغییر نکرده. که البته حق داره. کلا اگر سبک منافی رو دوست نداشته باشی ناراضی میشی. اگر هم 1-2 جلسه بشینی مطبش سبکش دستت میاد.