2737
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4954474 بازدید | 66442 پست
نیکی عزیزم اتفاقا منم بینی طبیعی دوس دارم. اما بینی شما خیلی تابلو هست که عملیه. یا من چشام بد میبینه. یا انتظار شما از بینیتون کم بوده . نمیدونم . ولی با عکسای قبلت که مقایسه میکنم. انگار برعکسه، جای افتر و بیفر عوض شده . البته مهم اینه که خودت بپسندی. آفرین میگم بهت که وسواس نداری و ممنون از محبتت . همیشه سالم و زیبا و شاد و پرانرژی باشی. بوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیکی نیکان جون دقیقا همین مهمه که خود آدم نسبت به بینی اش حس خوبی داشته باشه و بینی شو دوست داشته باشه و از عملش راضی باشه. مبارکت باشه عزیزم. با این حرفت هم خیلی موافقم که میگی رضایت از بینی کاملا نسبیه. ممکنه سبکی که من دوست دارم رو یکی دوست نداشته باشه و بر عکس.
پریانکا باربی و نسرین عزیز ممنونم از لطفتون نسرین جون مبارک باشه بینیتون خوب شده ورماش بره جمع و جورتر میشه عزیزم نگران نباش الین جون کبودی فقط یه ذره پای چشم چپم بود (سمتی ک انحراف داشتم)...یکی دو هفته ای محو شد عزیزم...
خدا جونم عاشقتم... ** P & R...forever...together **
2728
2740
خوش گفتار جان عزیزم ببخشیداااا منم خیلی رکم من اینجا با کسی دوست از نزدیک یا فامیل نیستم همه دوست مجازی هستیم دور هم هستیم کمک کنیم نه غرض ورزی و توهین. اگرم کسی عکس میذاره برای کمک ب بقیه دوستاشه فضا واقعا دوستانه است از ساعتی ک شما اومدی هر سوالی پرسیدی همه با جون و دل راهنماییت کردن تا بلکه عمل خوبی داشته باشی بااین اطلاعات صفری ک نه دکتری رو میشناسی نه از عمل چیزی میدونی نه استانداردها رو خبر داری
23تیر عمل ترمیم برای بار سوم .
نیکی از نظر من که بینیت خیلی به صورتت میاد برعکس این داف پلنگا خیلیم شیک و دوست داشتنی و مهربون کرده صورتتو مبارکت باشه خیلی خوشگله کاش موقع نظر دادن راجع به صورت بقیه یکم بیشتر تامل کنیم و هر حرفی و به زبون نیاریم آخرشم بگیم من رکم دوست من یه مرز باریکی بین شعور و رک بودن وجود داره که متاسفانه اکثران با افتخار ردش میکنن شرمنده من خیلی رکم
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
عکس هم گذاشتی . شاید بینیت از نظر ی پزشک و حتی دوستان اینجا خدای داغونم باشه اما کسی بهت توهینی نکرد و گفتیم عمل نکن شاید از نظر پزشکی شما عمل بینی چونه فک و.... لازم داشته باشی ما ک دقیق نمیتونیم تعیین تکلیف کنیم همون کاری ک هیچ کس در حق دیگری (حق)نداره انجام بده نه ما جراحیم نه عقل تو .
مایه عده دوستیم همدیگرو راهنمایی میکنیم سلیقه ها متفاوته اما وقتی همه چیزی ک با استاندارد مطابق و شیک هست رو تعریف میکنن بنابراین اینطور هجمه شما بیشتر حس بدی ب آدم میده ک قضیه چیه چون من ندیدم از بینی کسی تعریف کنس واقعا بچه ها نسبت ب سبک ها بینی هاشون خوب شده و خودشون میپسندن در ضمن ضعف شخصیتی هم کسی نداره ک عکس بواره و منتظر تایید منو و شما باشه
من پیشنهاد میکنم برای اینکه روحیاتت درگیر این مسائل نشه و فضای اینجا هم کمافی السابق دوستانه و کمک دهنده بمونه میخوای بیخیال نی نی سایت شو.;-) ما 4تا عکس عملی نبینیم چطور با خیال راحت صورتمونو بدیم دست پزشک . اونم با شرایطی ک همه بالاخره مشغله دارن و شاید واقعا نتونن برن همه مطب ها و همه مریض ها رو ببینن. این بچه ها هم همون مریضای مطب هاهستن . چ اونجا چ اینجا حرف بزنیم .چ فرقی داره؟؟ البته من این طرز اظهار نظرتو میذارم پای مشکلاتی ک داشتی و فشار کاری و زندگی ک الان رو همه هست
مل مل من چند وقته میام اینجا میخونمت دختر دمت گرم من عشق میکنم با روحیت ایشالله این دفعه بینیت همونی بشه که میخوای
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام