2737
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953645 بازدید | 66442 پست
دکتر امیری زاد هم میگن برای ترمیم خوبه 

ظاهرا قیمت بالایی داره

من مطب حمید رضا ابراهیمی هم رفتم همه کارا تقریبا خوب بود البته ۵ نفر بودن که چسب نداشتن بقیه چسب داشتن و مطب خیلی شلوغ بود هنوز نمیدونم این خوبه یا نه ولی خب مطب کوچیک و معمولی بود خیلی شیک و اینا نبود ولی ترمیمی ندیدم اونجا رفتم ویزیت شدم گفت بینیت مشکل خاصی نداره از داخل حتی انحرافیم نداری حالا باز باید باز شه و قیمتشون معقول بود اینستاگرامم دیدم خوب بود ظاهرا منتهی خیلی میترسم تبلیغات الکی باشه کسی اسم این دکتر رو شنیده؟یا ترمیم انجام داده؟

دوستان عزیزم من ۵۰ روزه عمل کردم و خیلی خیلی پشیمونم بینیم اصلا بد نبود و به صورتم میومد حتی دکتر هم بهم گفت ولی من گوش نکردم و عمل کردم ولی دکتر بهم گفت بینیت زیاد کار نداره منم گفتم زیاد کوچیک نکن و طبیعی میخوام باشه.ولی کلا نیمه فانتز یه با ی قوس زیاد .چون بینیمو کوتاه کرده بین لبمو و بینیم فاصله افتاده کلا خیلی مصنوعی شدم همه بهم اینو میگن شنیدین میگن بعده عمل بعضیا نمکشون ازبین میره منم اینجورم وقتی میخندم عضلات ثورتم باز نمیشه حالا باز اینا به کنار بیشترین ایرادش که تو ذوق میزنه و حسابی تابلوئه فرورفتگی سمت چپ که ی کوجولو انحراف داشت.ممیخواستم بدونم کسی مثل من بوده بعدش چیکار کرده؟ وااین سمت که فرورفتس دیگه نرم شده و تقریبا مثل قبل عمل شده ولی اون طرفم سفته و بی حسه.درضمن اینم بگم که دکترم گفته دیگه نیا مطبم و بینی خودت از قبل اینجوری بوده .میشه راهنماییم کنین دارم به ترمیم بعد از یکسال فکرمیکنم اگرم دکترخوب پیدا کنم ۶ ماه.کارم شده گریه دست ودلم به هیچی نمیره.چسبو که برمیدارم حالم بدتر میشه جوری که بدون چسب نمیونم بیرون برم بینیمم ورم خاصی نداره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین کار رو میکنم شما عملت با دکتر ابیانه بود درسته و راضی بودی؟ترمیم بودی یا عمل اول؟و اینکه هز ...

بله پزشک من ابیانه بود،بله خیلی راضیم😊😊😊،عمل اولم بود،ترمیم نبودم.هزینه ی سه سال پیش ۶تومن  و حدود ۳۰۰ تومن عکس و آزمایش و لباس کلینیک واینا شد ولی الان فکر کنم شده ۱۰

2728
دوستان عزیزم من ۵۰ روزه عمل کردم و خیلی خیلی پشیمونم بینیم اصلا بد نبود و به صورتم میومد حتی دکتر هم ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم میشه بگی کجا عمل کردی و آیا مدل های دکتر رو قبل عمل دیده بودی طبیعی بودن ؟ یا فانتزی ؟ چرا دکترتون گفته مطب نیا شما بینیتون هر طوری بوده قبل عمل باید ایرادها با عمل رفع میشده نه اینکه بمونه و دکتر بگه از اول اینطوری بوده مثلا من خودم میدونم بینیم سراسر ایراده ولی بعد عمل دکتر بگه این ایرادها از اول بوده قابل توجیح نیست عمل میکنیم که نواقص رو برطرف کنیم 

دخترم به معجزه ایمان دارم 😔
بله پزشک من ابیانه بود،بله خیلی راضیم😊😊😊،عمل اولم بود،ترمیم نبودم.هزینه ی سه سال پیش ۶تومن   ...

خداروشکر عزیزم همین که هنوز به اینجا سر میزنی خیلی خوبه 

تو این تاپیک دیدم یه مدت یه دکتری معروف میشه یه عده عمل میکنن و بعد دیگه هیچ خبری نیست !

من یکی از همکلاسی هام عمل کرده بود سمت چپ بینیش یه فرورفتگی داشت ولی هیچ وقت روم نشد ازش بپرسم که کجا عمل کرده و با این فرورفتگی مشکلی نداره تمام رخش بیشتر دیده میشد ولی از نیم رخ خوب بود  

دکتر قارونی چه قیمتی به شما داده برای ترمیم؟

من ازشون پرسیدم گفتند بین 7500 تا 8500 به بینیتون بستگی داره

بینی شما گوشتیه یا استخونی ؟

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
2740
عزیزم انشالله به سلامتی به این فکر کن که تو به خواست خودت یک انتخاب درست انجام دادی و قراره بعد از ...

فدات عزیزم

رفتم صفحه قبل پیدا نکردم

خیلی حالم بده از بعد عمل ترسی ندارم 

ترسم داخل همون اتاق عمل تا بعد بهوش اومدنمه نمیتونم کنار بیام با خودم حس میکنم دارم خواب میبینم 

همش شبا خواب عمل میبینم فکر اینه بیهوش رو تختم با تیغ باید باز بشه دماغم فکرع خون

تا حالا هم بیهوش نشدم زایمانم طبیعی بود

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
فدات عزیزم رفتم صفحه قبل پیدا نکردم خیلی حالم بده از بعد عمل ترسی ندارم  ترسم داخل همون اتاق ...

عزیزم شما انقدر شجاعی که طبیعی زایمان کردی عمل بینی هیچی نیست در برابرش.نگران نباش مثبت فک کن.عزیزم بیهوشی خیلی هم لذت بخش هست به نظرم .اصلا نمیفهمه کی بیهوش میشی.اصلا نترس.

عزیزم شما انقدر شجاعی که طبیعی زایمان کردی عمل بینی هیچی نیست در برابرش.نگران نباش مثبت فک کن.عزیزم ...

فدات شم‌ من فکرشو نمیکردم‌طبیعی تا این حد باشه 

من از اتاق عمل وحشت دارم چیزی وجود نداره ک من اروم‌شم میترسم اونا پشیمون بشم 

با اینکه داستان منو بد نوشتی اما تو هنوزم خدای خوب منی:)🍂
بله پزشک من ابیانه بود،بله خیلی راضیم😊😊😊،عمل اولم بود،ترمیم نبودم.هزینه ی سه سال پیش ۶تومن   ...

سلام آمین جان خوبی عزیزم.آمین جان من قسمت بالای نوک بینیم دست که میزنم انگار یکم سفته به نظرت ورم هست؟واتس اپ داری شما؟

فدات شم‌ من فکرشو نمیکردم‌طبیعی تا این حد باشه  من از اتاق عمل وحشت دارم چیزی وجود نداره ک من ...

عزیزم اتاق عمل اونقدرم وحشتناک نیست .تازه قبلش خود پرستارا بهت قرص آرام بخش میدن.

من یکی از همکلاسی هام عمل کرده بود سمت چپ بینیش یه فرورفتگی داشت ولی هیچ وقت روم نشد ازش بپرسم که کج ...

منم ی طرف رخم قابل تحمل اره درصورتی که من صورت گرد و تپلی دارم دوست نداشتم نیمه فانتزی.من اصلا نمیتونم کنار بیام با این فرورفتگی .خیلی داغونم کرده شبا خوابم نمیبره  انقد فکرم درگیر شده

خیلی ناراحت شدم عزیزم میشه بگی کجا عمل کردی و آیا مدل های دکتر رو قبل عمل دیده بودی طبیعی بودن ؟ یا ...

همدان پیش دکتر بهنود عمل کردم که ای کاش نمیکردم کارم شده این سایتارو بگردم و اینستا دنبال دکتر ترمیم باشم.تمام رخم خیلی بد شده همه بهم میگن 

2706