2752
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4970125 بازدید | 66454 پست
سلام بچه ها من از دكتر بنيادي وقت مشاوره گرفتم براي ابان🤦‍♀️چيكار كنم خيلي ديره

تعریفشو شنیدم از کاراشم خیلی خوشم میاد.میخوام وقت مشاوره بگیرم منم.ولی چرا انقد دیر وقت میده

چه لذتی بالاتر از اینکه اسمت قسم راست یک نفر باشد...؟!
سلام به همگی من تازه عضو شدم دوستان کسی دکتر حمیدرضا مفرد رو میشناسه؟ تهران و کرج مطب دارن

من تعریف دکتر مفرد شنیدم 

منم میخوام پیش همین دکتر عمل کنم ولی نمیدونم واقعا دو دلم میترسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام  دوستان کسی دکتر حمیدرضا مفرد میشناسه؟؟ اگه میشناسید میشه لطفا درباره ایشون توضیح بدید&nb ...

سلام دوستم...من کارای دکتر مفرد رو تو عکسا دیدم من به شخصه زیاد به دلم نبود چن صفحه قبل خوندم ی خانمی مطب اشون هم رفتن و نمونه کار دیده بودن ایشونم ظاهرا خوششون نیومده بود...ولی خب کلا  سلیقه ای هس 

سلام ۲۳ خرداد یکسال از عمل دماغم گذشت.ولی کلا تا ۶ ماه ته تغییرات بینیم بود و بعدش هیچ تغییر دیگه ا ...

سلام دوست گلم...تو این عکسا قبل و بعد عمل هر رو هس؟حقیقتش زیاد متوجه نشدم انگار فقط افتادگی نوک بینی رو اصلاح کردن درسته؟بنظر بینی پرکارس هم نداشتید نه؟

اگر میخواین بینیتون طبیعی دربیاد برید پیش دکتر خوب من که رفتم پیش دکتر ادیبی راضی بودم

می خوام بینیمو عمل کنم رفتم نمونه کارای دکتر ادیبیو دیدم  خوشم اومد باید یه سری برم پیشش تا با خیال راحت عمل کنم

سلام

من پیش دکتر هومن ادیبی بینی ام عمل کردم خواهرم هم پیش ایشون

وقتی بیرون راه میرم گاهی بعضیا از من آدرس دکتر می پرسن 

میگن خیلی طبیعی و قشنگ شده 

اصلا احساس می کنم خدا دادیه

آدرس سایتش میزارم تا نمونه کاراش ببینیدhttp://drhoomanadibi.com

2706