2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4961160 بازدید | 66444 پست
سلام.من تازه عضو نی نی سایت شدم میخواستم بدونم کسی با دکتر شاهین میلانی عمل کرده و اینکه راضی هست مم ...

سلام عزیزم بینیتونو پیش دکتر میلانی عمل کردی؟؟راضی هستی؟؟بینیتون گوشتی بوده یا استخونی؟؟ممنون میشم جواب بدی منم تیر پیشش وقت گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من رفتم پیش دکتر خرمی نژاد خیلی کارش خوب بود و اینکه من چون یک بار پیش کسی دیگه عمل کرده بودم واسه ترمیم رفتم پیش خرمی نژاد فوق العاده بود کارش بزن تو اینترنت شمارش و برات میاره اگر نبود بیا ایجا بهم بگو میدم بهت

2731

نظرتون درمورد دکتر طرزی اصفهان چیه؟؟؟

اگه سر بینی یه کم کج باشه به یه طرف آیا باید کارخاصی کرد براش که اصلاح بشه منظورم ماساژ یا کشیدن سربینی باچسب به طرف دیگه هست یانه

خودش خود به خود خوب میشه

ولی اگه واقعا بینی تون ایرادزیادی نداره بیخودی عمل نکنین خیلی ریسک داره

2740
آمین جون میشه لطفا بگی کار مقبولی چه مشکلی داره که نمیپسندی  ببخشید میدونم شخصیه ولی میخوام در ...

لزوما به معنای مشکل داشتن نیست من فرمشون رو دوست نداشتم.البته فقط یه بار پیجسونو رو بررسی کردم خیلی وقت پیش الان زباد تو خاطرم نیست چطور بودن فقط می تونم بگم من دوست نداشتم.واینکه کسی رو نمی شناسم که باهاشون عمل کرده باشن

خانوما من نزدبگ دوماه عمل کردم سمت راست بینیم که دست میزنم وفشارمیدم وسطش انگارگوده بنظرتون طبیعیه

سلام، واسه منم همینجوریه، چون من انحراف داخلیم هم قبل عمل همین فرورفتگی سمت راست بود، به نظرم باید صبر کنیم اگه بعد 6ماه بدتر شد دکتر رو درجریان بزاریم، چون من از همون اول هم هی میگفتم به دکترم فقط میگفت بعد 6ماه!

سلام عزیزم بینیتونو پیش دکتر میلانی عمل کردی؟؟راضی هستی؟؟بینیتون گوشتی بوده یا استخونی؟؟ممنون میشم ج ...

سلام . خوبین؟ ببخشید منم واسه ۲۰ تیر از دکتر میلانی وقت عمل گرفتم . شما کی عمل دارین ؟ از کاراشون‌ دیدین؟ 

بچه ها برای منم خیلی حیاتیه کت در مورد دکتر ایزدی نظراتتونو بدونم.چند روز دیگه باهاش وقت عمل گرفتم اما انگار خیلی ناشناسه.ی چیزی بگید دلم گرم شه حداقل.همین ناشناس بودنش داره منو منصرف میکنه.

2706