2733
2734

مغازه یکی از اشناهای نزدیییکه

توی بهترین نقطه شهر همه چیش عالی ولی اصلاااا مشتری واسش نمیره به همه املاکیا هم سپردنش توی دیوارم مرتب اگهیش میکنن

دگ چیکار میشه کرد ک فروش بره؟؟

قیمت خوبم گذاشتن یعنی خیلی میرزه اما خب بخاطر شرایط مغازه و متراژش و موقعیتش گرونه دیگه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ما ویلامونو ۵ماه طول کشیدبفروشیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
ای بابا اره خیلی شرایط بده

منم خیلی حرص خوردم دو سه نفر تا پای معامله رفتیم نشد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من بابام آپارتمانو تو کمتر از بیست و چهار ساعت فروخت ولی خب بعدش به جای اون میخواست بخره خیلیییی طول کشید

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
بوشهره جای خیلی خوب و پر رفت و امده  متراژشو دقیق نمیدونم اما حدود ۱۷۰-۱۸۰ متر

اصولا نقد شوندگی ملک کنده و زمان میبره در شیپور هم آگهی کنید و مرتبا بروزرسانی کنید

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم