2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب ک گرید زده  فک کنم جدیدا میزنن  برا منم‌ روز چهار فریز شدن

پشمالوامروز با گریه از مطب اومدم بیرون دکتر سیکل کنسل کرد گفت کم ضخامت بچه ها چکار کنم برا ماه ديگه تو رو  خدا بيايين بگين چه کنم ماه ديگه 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2728
عزیزم چند بود ضخامتت؟

روز 14هفت بود. دکتر گفت دوازده پریود بیا گفت باید آمپول بزنی یعنی چع آمپولی. بنظرت منظورش همون پی آر پی؟؟؟؟ 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
روز 14هفت بود. دکتر گفت دوازده پریود بیا گفت باید آمپول بزنی یعنی چع آمپولی. بنظرت منظورش همون پی آر ...

ینی سیکل بعدی ک رفتی روز ۱۲ میخواد برات آمپول بزنه ؟ 

خب میپرسیدی ازش چه آمپولی ؟ 

پی ار پی میگن دو روز قبل انتقال جنینه 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
2740
برا من چهار بسته  نه هیچی نزده پرسیدم ازشون فقط گفتن خوبن

حتی تو برگه گرید تخمکا رو هم زده چندتاش عالی بوده ایشالا خدا برامون بخواد و دلمون شاد کنه تا عید باردار بشیم به امید خدا .عزیزم داروهای انتقال زیادن؟

ینی سیکل بعدی ک رفتی روز ۱۲ میخواد برات آمپول بزنه ؟  خب میپرسیدی ازش چه آمپولی ؟  پی ار ...

نه گفت روز دوازدهم میای ببینم اوضاعت چطوره گفت حس میکنم اصلا تاثیر نداشتن قرصا رو ضخامت رحمت. گفت میای بعد ماه بعدش میای برا آمپول. 

حتی تو برگه گرید تخمکا رو هم زده چندتاش عالی بوده ایشالا خدا برامون بخواد و دلمون شاد کنه تا عید بار ...

چه خوب ! زمان ما ! این چیزا نبود 😅

ایشالا اولین انتقال مامانی

آمپول نیس قرصن 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..
2706