2737
2734
یادش بخیر چه روزای قشنگی داشتم وقتی ویار داشتم وقتی اولین بار بچه هام رو تو سونو دیدم وقتی تکون خوردن و....
هیچ قدرتی برتر از قدرت خدا نیست#### خداوند بهترینا رو واسه ما میخواد
بذارید از خودم بگم 25 سالمه اولین حاملگیم اسفند 91 بود که گفتن جواب آزمایشت مثبته و 2قلو ولی متاسفانه یکی داخل رحم و دومی خارج رحم که هر دو تا رو از دست دادم تیر92 ناخواسته حامله شدم که باز خارج رحمی شدم که مجبور شدن لوله راستم رو در بیارن
تصمیم گرفتم با دردام مبارزه کنم دوباره زندگیم رو از اول شروع کنم از شهریور 92 رفتم متخصص و تحت نظر دکتر بودم تا فروردین 93رژیم غذایی و ورزش رو واسم در نظر گرفت و در کنار رژیم و ورزش آزمایشاتی رو ازم میگرفت همه چیز نرمال بود دکتر گفت اردیبهشت اقدام کن یه داروهای تقویتی بهم داد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
که دوباره بچه م توی لوله گیر نکنه خلاصه اردیبهشت اقدام کردم و همون ماه حامله شدم اونم 4قلو خییییییلی خوشحال بودیم همش بچه هام رو تصور میکردم واسه هر دردی که میکشیدم کلی میخندیدم انقد خوشحال بودیم که تصورش قابل تصور نبود تا هفته 21 رسیدم که یهو شب 30 شهریور 93 انقباضات رحمی شروع شد
2740
و هیچ کاریش نمیشود کرد متاسفانه مرگ هر 4 فرزندم رو دیدم روزام برعکس شدن هرکی قصه منو شنیده حتی غریبه ها هم بهم زنگ میزنن و تسلیت میگن خودمم داغونم ولی نمیخوام رو تاثیر بذاره میخوام مبارزه کنم خواست خدای من اینه منم قبولش میکنم واسم خیییییلی سخته ولی....
که دوباره بچه م توی لوله گیر نکنه خلاصه اردیبهشت اقدام کردم و همون ماه حامله شدم اونم 4قلو خییییییلی خوشحال بودیم همش بچه هام رو تصور میکردم واسه هر دردی که میکشیدم کلی میخندیدم انقد خوشحال بودیم که تصورش قابل تصور نبود تا هفته 21 رسیدم که یهو شب 30 شهریور 93 انقباضات رحمی شروع شد
2706