2733
2734
عنوان

سر درد میگرنیه؟

220 بازدید | 20 پست

من اکثرا نیمکره چپ سرم درد میگیره حتی میزنه به چشم و ابروم . درد میگرن اینجوریه؟ درمان داره ؟ شنیدم قرصاش بی تاثیرن 

گاهی هم ک زیاد عصبی بشم (ببخشید) با تهوع هم هست 

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه مدت میگرنم شدید شده بود ، خوابمم بهم ریخته بود ، خود بیخوابی باعث تشدید میگرن میشه، دکتر برام قرص آمی تریپتیلین نوشت چندماه خوردم خیلی خوب شدم خوابم هم منطم شد ولی دیگه گذاشتم کنار چون عوارض داره، هروقت شدید بشه چندروز میخورم دوباره میذارم کنار

2740
درمان قطعی داره؟ خسته شدم از بس مسکن خوردم

وقتی دردبامسکن قطع نمیشه،دیگه نخورچون جوابگوی دردنیست،ضررهم داره

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
من یه مدت میگرنم شدید شده بود ، خوابمم بهم ریخته بود ، خود بیخوابی باعث تشدید میگرن میشه، دکتر برام ...

وای منم بیخوابی اذیتم می‌کنه البته بخاطر کمکاری تیروئیدمه ولی الان چند وقته سر درد کلافم میکنه

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
درمان قطعی داره؟ خسته شدم از بس مسکن خوردم

درمان قطعی نداره چون میگرن بیشتر ریشه عصبی داره و عواملی مثل استرس، بیخوابی، تشنگی گرسنگی خستگی همه تاثیر میذاره، ولی تجربه خودمو میگم بوتاکس پیشانی خیلی موثره من انجام دادم و سردردامو خیلی کم کرد چون ماهیچه هارو فلج میکنه و نمیذاره منقبض بشن و سردرد ایجاد بشه، الان حتی دیدم متخصص های مغز و اعصاب هم برای درمان میگرن از تزریق بوتاکس به گردن و سر استفاده میکنن

وقتی دردبامسکن قطع نمیشه،دیگه نخورچون جوابگوی دردنیست،ضررهم داره

با مسکن خوب میشم 

ولی چون فاصله زمانیش کمه مثلا چهار روز در میون اذیتم 

خالم میگرن داره دارو میخوره میگه اصلا جواب نمیده با همون ژلوفن خوب میشه سه روز پشت هم دررد💔

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 
2706