2733
2734
عنوان

سر درد میگرنیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 20 پست
درمان قطعی نداره چون میگرن بیشتر ریشه عصبی داره و عواملی مثل استرس، بیخوابی، تشنگی گرسنگی خستگی همه ...

پس بوتاکس کمترش کرد ؟ عجب 

باید چند وقت یبار بوتاکس کرد؟

انتظار یعنی مرگ کِشدار ! 

سردرد میگرنی عوامل زیادی داره که باید اونارو پیدا کنی و حذفشون کنی سردردای من از دوران دبیرستان شروع شد هم کم خونی هم پریودی هم سبک غذایی و عوامل استرس زا و عصبی باید همرو کنترل کرد ما با زایمان اول خیلی بهتر شدم من به خاطر سردردم کارهای سنگین و طولانی نمیتونم انجام بدم مثلا مطالعه یا فعالیت که نیاز به تمرکز و توجه داره و خستگی و گرسنگی که باید کنترل کرد تو دوران بارداری اول چون نمیتونستم دارو مصرف کنم مجبور بودم تحمل کنم حتی با وجود تهوع و بعد دیدم خوردن مسکن نه تنها کمکی در رفع سردرد نمی‌کرد باعث شده بود احتمال سردردم هم بالا بره راههای مختلفی رو امتحان کردم الان که سردرد میگیرم پسته و کمپوت گیلاس میخورم و با استامینوفن ساده و تحمل و استراحت و گاهی از قطره منتول که گیاهی به پیشانی و گوش و پشت سرم میزنم من امتحان کردم وقتی پشت سرمو همون سمتی که درد داره محکم فشار میدم و نگاه میدارم بعضی نقاط که نگه میدارم میبینم سردردم قابل تحمل تر هست و بعضی جاها مانند نبض میزنه برای چند دقیقه نگه میدارم و احساس میکنم با روش هایی که از تجربه چند سال سردرد بدست آوردم میتونم بدون نیاز به مسکن سردردمو کنترل کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بوتاکس کمترش کرد ؟ عجب  باید چند وقت یبار بوتاکس کرد؟

بین ۴ تا ۶ ماه اثرش میمونه بعد باید تمدید کنی، عوارض هم نداره به جای اینکه هر روز مسکن بخوری، تازه چین و چروک رو هم از بین میبره   

2731