2737
2739
عنوان

راه حل برای درمان یبوست کودکان

7988 بازدید | 22 پست

خانوما اگه شربت خوبی میدونین معرفی کنین دخترم ۳/۵داره چهار روزه شکمش کار نکرده 

از شیاف،شربت سنا گل،غذا های ملین امتحان کردم ولی جواب نداده خیلی اذیته

اگه شربت خوبی سراغ دارید معرفی کنید بهم ممنون

انجیر رو تو آب گرم خیس کن بده بخوره 

اسفناج هم عالیه باهاش اش درست کن بده بخوره 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

عزیزم کلا رژیم غذاییش رو پر فیبر کن آلو خیس خورده انجیر حشخشک برگه زردآلو میوه و سبزیجات کاهو و کیوی و خیار بخوره

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم روغن زیتون دادم بعد ۵ دقیقه شکمش کار کرد دختر منم ۴ سالشه سعی کن شیر لبنیات زیاد نخوره 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2728

شزبت فیژان.حاوی عصاره انجیر و گل سنا.

منم پسرم سه ونیم بود 1هقته دقع نداشت.

دکتر شربت رو نوشت با شیاف گلیسرین.

بعد دو ساعت دفع کرد

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2738
شزبت فیژان.حاوی عصاره انجیر و گل سنا. منم پسرم سه ونیم بود 1هقته دقع نداشت. دکتر شربت رو نوشت با ش ...

دو روزه براش شیاف میزارم با شربت اصلا پی پی نکرده

خیلی روش فشاره میترسه

دو روزه براش شیاف میزارم با شربت اصلا پی پی نکرده خیلی روش فشاره میترسه

خاکشیر تو اب بجوشون بعدش چندتا عناب بنداز توش و خاموش کن زیر گازو.

اخر سر ی نصف ق چ ترنجبین بزیز بعده بخوره.ملینه.

منم پسرم کوچکتر بود همینجور بود.الان بهتر شده

برگه زردالو.کمپوت گلابی.لواشک.کاهو .اینها همه ملین هستن 

ولی شربت فیژان خیلی خوبه

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.

سلام دوست من برای درمان یبوست در کودکان خوب درمان های خانگی هم خوب جواب میده مثلا داروهای گیاهی، اما پیشنهاد من اینه که اول به بهترین متخصص اطفال در تهران مراجعه کنید. دکتر علی فرجی یکی از بهترین متخصصین اطفال هست که میشناسم این شماره تماسشونه میتونید ازشون وقت بگیرید. 0۲۱۲۶۲۴۹۸۸۱

2706