2726

دوستای عزیزم تمام تاپیک ها و پیام های خصوصی من اینه که 

۱ حقوق پرستارا چقدره؟🤯

۲ چه رتبه و درصدی بیاریم که دولتی یا آزاد قبول شیم؟🥴

۳ سختی کارتون چطوره ؟🤨

این تاپیکو زدم دیگه سوالاتتونو لطفا اینجا بپرسین.استارتر های دیگه گناه دارن وسط تاپیک پربازدید نصف پیاما منم که دارم راجع به پرستاری توضیح میدم.😁

حالا یه سری چیزا رو اینجا توضیح میدم اگر بازم سوالی داشتید این تاپیک بپرسید لطفا🙏🏻❤اگرم  خودم نمیدونستم انشاالله دوستای دیگه بلدن و میگن🍃😎

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

بحث شیرین حقوق😂

بچه ها حقوق پرستارا به خیلیییی چیزا مثل شهری که کار میکنن بیمارستانی که کار میکنن بخشی که کار میکنن تعداد شیفتایی که میدن مدرکشون که ارشد دارن یا دکتری یا کارشناسی و ... اینکه مترون باشن سوپروایزر باشن هدنرس باشن یا نرس عادی استخدام باشه قرار دادی شرکتی باشه به همه اینا بستگی داره 

بنابراین این سوال یه سوال خیلی کلیه.حالا منم خیلی کلی جواب بدم رسمی ها حدود ۹ تا ۱۲ تومن ،شرکتی و قرار دادی ۵ ۶ تومن میگیرن.البته استثنا هم قطعا هست.

مترون حقوقش خیلی خیلی بالاعه مثلا فیش یکیشونو دیدم کارانه ۴۰ تومن میگرفت🥴هدنرسم حدود ۱۳ ۱۲ ۱۴ بسته به شهر میگیره.

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

بچه ها درصد و رتبه پرسیدن اصلا کار درستی نیس شما تمام تلاشتونو بکنید قطعا اگه ریاضی رو برا ۳۰ بخونین ۲۰ هم نمیزنین پس برا بالاترین درصد بخونین تا نتیجه دلخواهتون رو بگیرید

دولتی زیر ده یازده هزار رتبه میخواد

آراد هم زیر ۱۵ ۱۶ هزار

و چون بیمارستان زیاد میرین شهریه بین الملل آزاد خیلی زیاده خیلی🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سختی کار هم بله داره

درساش هم واقعا سخته

خواهر خودم کادر درمانه ولی نه درساش نه شغلش با ما قابل قیاس نیس

سختی کار به بخش هم خیلی بستگی داره 

مثلا بخش ccu معروفه به هتل بیمارستان ولی اورژانس و icu خیلی سخته

اطفال و جراحی زنانم خوبه زیاد کارش سخت نیس

راجب پزشکی میدونی؟ 

نه عزیزم

عزیزم شرایط مترون شدن یا سوپروایزرو اینا چیه؟

ببین خیلی بستگی به بیمارستان و استراتژیش داره

مثلا یه بیمارستان براش مدرک مهمه اونی که ارشد یا دکترا داره رو انتخاب میکنه یکی تجربه براش مهمه یکی شخصیت مدیر براش مهمه یکی پارتی داره که البته کم پیش میاد با پارتی بشه چون مسئولیت مهمیه.یکی جوونه ولی ارور کم داره درمانش خوب و کامله و از اینجور مسائل

ببین خیلی بستگی به بیمارستان و استراتژیش داره مثلا یه بیمارستان براش مدرک مهمه اونی که ارشد یا دکتر ...

عزیزم من لیسانس مدیریت دارم و الانم دارم برای کنکور میخونم واسه پرستاری

میخواستم بدونم لیسانسم میتونه بعدها تو روند کاریم تاثیر مثبت بزاره یا ن؟

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍
عزیزم من لیسانس مدیریت دارم و الانم دارم برای کنکور میخونم واسه پرستاری میخواستم بدونم لیسانسم میتو ...

صرفا مدرکتون نه

و اینکه مدیریت در رشته پرستاری کار ساده ای نیست اصلا

مثلا شما هدنرس بخش اورژانسی یهو بیستا بیمار تصادفی با تروما شدید میارن اینجا مدیریت شپا مشخص میشه که خیلی هم کار دشواریه

صرفا مدرکتون نه و اینکه مدیریت در رشته پرستاری کار ساده ای نیست اصلا مثلا شما هدنرس بخش اورژانسی ی ...

مرسی عزیزم با حوصله جواب دادین

موفق باشین💓

مرسی عزیزم با حوصله جواب دادین موفق باشین💓

قربونت عزیزم

اگر علاقه داری حتما بیا این رشته چون موفق میشی🥰

قربونت عزیزم اگر علاقه داری حتما بیا این رشته چون موفق میشی🥰

خیلی علاقه دارم اگه دولتی قبول نشم حتما ازاد میرم

ممنونم ازت

سلام

چنتا سوال درمورد رشته پرستاری داشتم ممنون میشم جواب بدین

میخواستم بدونم کدوم درسا مهم تره و باید وقت بیشتری براش گذاشته بشه ؟

خیلی دوست دارم بیشتر راجع به این رشته و درسا و مهارت هایی ک مهمه بدونم 

2706