2752
2734
عنوان

حمام بعد عمل بینی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4933 بازدید | 66 پست
حموم که ایرادی نداده کلا دکترا میگن روزی که میخوای بری بخیه بکشی باید قبلش حموم بری بعد بخیه میتونی ...

راستی بعد کشیدن بخیه ها میشه جای بخیه رو آرایش کرد یا نه 

نه عزیزم کار خوبی میکنی میپرسی، من اگه با بی‌حسی و تو مطب میخواستم انجام بدم میشد دو تومن ولی چون با ...

وایی  چقدر خوب شده شهر من که از ۱۷ تومن شروع میشه .

چرا انقدر اختلاف قیمت؟؟ 

میشه یه عکس فقط از  بینیت بذاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم، عمل راحتیه با بی حسی هم می‌شد ولی من از بس میترسیدم با بیهوشی انجام دادم، فقط ی شب تامپو ...

مبارک باشه عزیزم ایشالا زودتر بخیه ها رو هم به راحتی بکشید. آره خب هیچی جای شامپو و چنگ زدن توی موها رو نمی‌گیره. به نظرم اولش سبک حموم کن. دکتر هیچی نگفت که کی بری حموم ؟

نه عزیزم کار خوبی میکنی میپرسی، من اگه با بی‌حسی و تو مطب میخواستم انجام بدم میشد دو تومن ولی چون با ...

عزیزم تیغه ‌‌ی بینیت رو دست نزد کلا؟

مثلا من اطراف تبغه بینیم انگار چربی اضافه اینا دارمباعث ضده تیغه بینیم پهن دیده شه، اگه اینا از اطراف تیغه بینیم محو میشدن خیلی خوب بود، واسه این چیزی نیست؟

بعد پره بینیتون رو مثلا جمع کرد؟ یا سربالا اینا کرد؟

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
میتونی عکس قبل و‌بعد بدی عزیزم ؟

الان که چون بخیه داره و مدام بینیمو پماد میزنم(اونم پماد زرد رنگ😐) زشته، میخوای بهت درخواست دوستی میدم انشالا بخیه هارو شنبه بکشه واست بفرستم

وایی  چقدر خوب شده شهر من که از ۱۷ تومن شروع میشه . چرا انقدر اختلاف قیمت؟؟  میشه یه عکس ...

عمل کامل نبوده خب جراحی کامل بینی اینجا بالای دوازده بود، فقط جراحی پره بینی انجام دادم

الان که چون بخیه داره و مدام بینیمو پماد میزنم(اونم پماد زرد رنگ😐) زشته، میخوای بهت درخواست دوستی م ...

واسه منم میشه بفرستی؟😍

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
جدی قبلش باید برم😐چرا دکتر من چیزی نگفت

آره باید بری چون هم گچ بینیت خیس بخوره و راحت جداشه  هم خونای خشک شده کنار بینیتو بتونی تمیز کنی هم بخیه هات خیس بشه و راحت بکشن نمیدونم چرا دکتر شما نگفته ولی همه دکترا مبگن

مبارک باشه عزیزم ایشالا زودتر بخیه ها رو هم به راحتی بکشید. آره خب هیچی جای شامپو و چنگ زدن توی موها ...

مرسی عزیزم❤️به خدا اگه این بخیه هارو بکشه انگار ی باری از رو دوشم ورداشته شده، نه دکتر نگفت فقط گفت تا ی هفته مراعات کن و سعی کن صورتت خیس نشه منم يادم رفت سوالمو ازش بپرسم 

الان که چون بخیه داره و مدام بینیمو پماد میزنم(اونم پماد زرد رنگ😐) زشته، میخوای بهت درخواست دوستی م ...

اره برام بفرست حتما 😀😀بی زحمت عکس قبلتم بده ببینم چقدر تغییر کردی ....منم پره هام تو مخمه 😁😁

انسانم آرزوست 😍
ای بابا اینجوری که شبیه پلنگ میشم از بس مودربیاد تو این مدت

😂😂😂سعی کن با ارایش بپوشونی

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706