2733
2739
عنوان

حمام بعد عمل بینی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4922 بازدید | 66 پست
عزیزم تیغه ‌‌ی بینیت رو دست نزد کلا؟ مثلا من اطراف تبغه بینیم انگار چربی اضافه اینا دارمباعث ضده تی ...

نه تیغه بینی رو کلا هیچ کاری نکرد من اصن خودم دلم نمیخواست دست بزنه به استخون بینیم مگرنه گفت بیا کامل عمل کن حالا که میخوای بیهوش شی ولی یکی خانوادم راضی نبودن تحت هیچ عنوان دو من فقط با پره ها مشکل داشتم، بعد اینکه پره هارو کوچیک کرد به من گفت من اجازه دارم فقط یک سوم از هر پره بینی ببرم،نوک بینی رو هم کاری نگرفت 

مرسی عزیزم❤️به خدا اگه این بخیه هارو بکشه انگار ی باری از رو دوشم ورداشته شده، نه دکتر نگفت فقط گفت ...

قربونت عزیزم ❤️💚 آره آدم همیشه یادش میره سوالاشو بپرسه از دکتر. می‌خواستم بگم صبح زنگ بزن از منشی بپرس که یادم افتاد فردا جمعه اس🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گچ بینی نداشتم خداروشکر💃🏻

عه چقد خوب ببین گلم اونایی که عمل میکنن برای اینکه گچشون نرم نشه و تکون نخوره حموم نمیرن تا روز کشیدن بخیه و باز کردن گچ شما که اصلا مشگلی نداشتی میاونستی بری حموم

میشه بیش تر توضیح بدی

ببین این عمل ی عمل سرپاییه که با بی‌حسی تو مطب انجام میشه که با این عمل دکتر پره های بینی رو جدا میکنه و یک سومشو میبره و بعدم بخیه میزنه بینی رو اینجوری بینیت کوچیک تر دیده میشه و به درد کسایی میخوره که فقط با قسمت پره بینی مشکل دارن(نوک بینی نه، پره بینی ) بعد ولی چون امپولاش ی مقدار درد داره دکتر به من گفت با بیهوشی انجام بده به خاطر استرس و اینا و منم با بیهوشی انجام دادم، سوال دیگه ای باشه در خدمتم عزیزم❤️

2731
بله☺️

ممنونم🌱

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
2740
اره برام بفرست حتما 😀😀بی زحمت عکس قبلتم بده ببینم چقدر تغییر کردی ....منم پره هام تو مخمه 😁😁

باشه عزیزم😄من اینقدر این مسله رو اعصابم بود که دو سال کامل تمام ذهنمو مشغول کرده بود این اخریا گریه میکردم که اجازه بدن برم عمل کنم و مامانم میگفت با بی حسی برو انجام بده ولی با بیهوشی نه چون میترسم و استرس میگیرم😐ولی من کار خودم را کردم😎

عه چقد خوب ببین گلم اونایی که عمل میکنن برای اینکه گچشون نرم نشه و تکون نخوره حموم نمیرن تا روز کشید ...

نگو که دستیار دکتره الکی گفته بهتره ی هفته آب به صورتت نخوره که میرم میکشمش😐بند به نظرت میتونم بندازم بعدش

2706