2737
2734
عنوان

حمام بعد عمل بینی😐

4834 بازدید | 66 پست

سلام بچه ها، من تقریبا ی هفتس که بینیمو عمل کردم البته فقط جراحی پره بینی بود و رینوپلاستی نبود، و شنبه انشالا باید برم بخیه هارو بکشم به حول قوه الهی 😑بعد من تو این ی هفته حموم نرفتم که ی وقت بخیه ها طوری نشه ( بماند که کلم درحال شپش زدنه و شبیه عمو نوروز شدم از سیاهی🙋🏻‍♀️) الان بعد باز شدن بخیه ها میتونم برم حموم، البته ی حموم درست و حسابی از اونا که لیف میزنن به سر و صورت یا نه

مبارکه. عمل پره بینی چه جوریه ؟ 

فکر کنم بشه رفت حموم، دوستم رینوپلاستی کرده بود بعد از ۱۰ روز رفت حموم البته. به نظرم از شامپو خشک هم میتونستید استفاده کنید توی این یک هفته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صورتتو زیر دوش بگیر زیاد فشار بهش نیار آروم لیف بکش بخصوص بینی

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2728
مبارکه. عمل پره بینی چه جوریه ؟  فکر کنم بشه رفت حموم، دوستم رینوپلاستی کرده بود بعد از ۱۰ روز ...

مرسی عزیزم، عمل راحتیه با بی حسی هم می‌شد ولی من از بس میترسیدم با بیهوشی انجام دادم، فقط ی شب تامپون تو بینیم بود فرداشم رفتم کشیدم الان فقط بخیه مونده، آره شامپو خشکم میشه ولی خب حموم ی چیز دیگس آدم روحش شاد میشه🚶‍♂️

2738
بعد نمیشه بند انداخت بعد کشیدن بخیه ها، من با ژیلت میزنم دوبرابر میشه موندم چیکار کنم

تا یکماه اصلاح صورت نباید کرد.چون صورت خیلی حساسه بعد عمل.بازم از دکترت بپرس یا منشیش

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
عزیزم هزینه عملت چقدر شد ؟ کدوم شهری؟ از دکترت راضی بودی؟ اسمش دکترت چیه؟. ببخشید خیلی سوال پرسی ...

نه عزیزم کار خوبی میکنی میپرسی، من اگه با بی‌حسی و تو مطب میخواستم انجام بدم میشد دو تومن ولی چون با بیهوشی بود گفت چهارتومن که وقتی رفتم بستری بشم گفتن میشه چهارو هفتصد اینا، بعد اینکه من بیرجند عمل کردم و فعلا که خداروشکر راضیم امیدوارم بخیه هارو بکشه فرقی نکنه حالتش