2737
2739
عنوان

بیمار جنسی هستن؟با این تعاریف

434 بازدید | 22 پست

دوستان یکی از هم دوره های دانشگاهم اومدن خواستگاری ولی حرفای عجیب غریب در مورد روابط جنسی و اینا میزنن،مثلا اینکه میگفت دوران نوجونی سوار تاکسی شده بودن و ی خانم پیر کنارشون بودن تو تاکسی داد و فریاد راه انداخته که تو داری خودت و به من میمالی،یا همش در مورد اندام های تناسلی مردا صحبت میکنن به نظرتون ایشون ادم خطرناکی نیستن احساس میکنم اصلا مسیله خواستگاری منتفی ایشون بیمار هستن کل صحبتاش در مورد این چیزاست .چجوری محترمانه ردش کنم بره؟؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم چرا تو خواستگاری باید این خاطرات ضایع رو بگه

نرمال نیس

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
2740

بگو متاسفم ولی شما شرایط ازدواج با من رو نداریدد یا قصد ازدواج ندارم یا مورد مناسبی برای هم نیستیم و تمام آدم زندگی نی اینجور حرفا و خاطرات توی خواستگاری نرمال نیس،رددد رد رد رد

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠
محترمانه بگو قصد ازدواج ندارم خداحافظ وقتی نمیخوای باهاش ازدواج کنی اصلا چرا باید سخنرانی های پایین ...

اخه شنیده بودم که صحبت کردن در مورد روابط قبل ازدواج گرمی یا سردی خیلی مهمه چون مشخص میشه بدرد هم میخورن یا نه ایشونم‌میگن من هاتم دیدم این داره به بی راه میره حرفاش😐دیگه به هیچ مردی نمیشه اعتماد کرد

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
2706