2733
2734
عنوان

طرح جوانی جمعیت

242 بازدید | 19 پست

من دوسال پیش ثبت نام مسکن ملی رو انجام دادم 

پارسال هم تشکیل پرونده و پرداخت چهل تومن، انجام شد.

الان که وقت تحویل زمین هست میگن شامل شما نمیشه و شما باید طرح جوانی رو انتخاب میکردین. اون زمان که ثبت نام کردم، هنوز برچسب طرح جوانی تو سایت نبود.

ولی پرونده ما تا اینجا پیش اومده و میگن قابل لغو کردن هم نیست،ثبت نام مجدد هم نمیشه،پول هم پس داده نمیشه، از اینجا به اونجا پاس میدن.

کسی میدونه چکار باید کرد؟ 

من واقعا دوست ندارم برای هر مطلبی تاپیک بزنم، ولی خیلی مستاصل شدیم دیگه، الان یک ماهه بین اداره و کارگزاری و اتحادیه سرگردونیم.

لطفا تجربه دارید کمک کنید. ممنون.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان که کسی نیست راهنمایی کنه، ساعتایی که شلوغه تاپیک بزن مثل ۱۰، ۱۱

یا ۹ شب به بعد

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2731

چهل تومن مگه تو حساب خودت نیست؟ ب اسم خودت باز شده ک 

اونا فقط برداشت میکنن 

میخوای انصراف بدی؟

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
چهل تومن مگه تو حساب خودت نیست؟ ب اسم خودت باز شده ک  اونا فقط برداشت میکنن  میخوای انصر ...

چهل رو همسرم واریز کرده. بله ولی میگن انصراف نمیشه ثبت نام مجدد باید بکنید. که همچین گزینه ای تو سایت نیست. همه کافی نت ها هم رفتم میگن نمیشه.

برو دفتر قضایی از رییس هر سه جایی ک رفتی شکایت کن 

نه بابا. این شکایتها به جایی نمیرسه. باید چندماهم علاف اون باشیم. الانم به همسرم انتقالی دادن تا اخر ماه باید بریم یه شهر دیگه. اصلا نمیدونیم چکار کنیم.

چهل رو همسرم واریز کرده. بله ولی میگن انصراف نمیشه ثبت نام مجدد باید بکنید. که همچین گزینه ای تو سای ...

اره دیگه 

باید صبر کنید ک مجدد ثبت نام کنن 

ک فعلا خبری نیس 

ننیتونید هردو رو داشته باشید؟ 

یا چون مسکن ملی ثبت نام کردید 

طرح جوانی رو نمیتونی؟

بازم پیگیرباشید ببینید چی میشه فقط میدونم پارتی و اینا جواب نمیده

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
اره دیگه  باید صبر کنید ک مجدد ثبت نام کنن  ک فعلا خبری نیس  ننیتونید هردو رو داشت ...

آهان پس ثبت نام مجدد هست؟ چون من هرجا رفتم گفتن ثبت نام اولیه فقط انجام میشه.

هردو نمیشه.

آهان پس ثبت نام مجدد هست؟ چون من هرجا رفتم گفتن ثبت نام اولیه فقط انجام میشه. هردو نمیشه.

کافی نت ک نمیدونه 

برو اداره مسکن و شهرسازی 

بگو اینجوریه میشه ما تغییر بدیم بلاخره راهنملییت میکنن 

البته اکثرا خبر ندارن از سایت یا شماره مخصوص ک داخل سایت هست بپرس

کافی نت ک نمیدونه  برو اداره مسکن و شهرسازی  بگو اینجوریه میشه ما تغییر بدیم بلاخره راهن ...

همون شهرسازی، مسئولش میگه من نمیدونم برو کافی نت خانم فلانی بپرس! چندبار همسرم رفته،یبارم ماموریت بود،تلفن زدن بیاید اداره، خودم رفتم. بازم گفت برو پیش خانم فلانی.

اون خانمم میگه من نمیدونم از مسئولش باید بپرسم!

یه دور باطل.

2706