2752
2734
عنوان

بیمار جنسی هستن؟با این تعاریف

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 22 پست
عجیب بود....تو خواستگاری معمولا سنگین ترن

و اینکه گفت رفته بودم چند هفته پیش خواستگاری دختره بهم برگشت گفت تو شکاکی ،گفتم شما چیزی گفتید گفت نه والا اگه چیزی میگفتم یادم میامد

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه شنیده بودم که صحبت کردن در مورد روابط قبل ازدواج گرمی یا سردی خیلی مهمه چون مشخص میشه بدرد هم می ...

صحبت کردن راجع به میزان تمایل جنسی با تعریف کردن خاطرات پیرزنه توتاکسی و اندام تناسلی کاملا متفاوته 

اون سزح تمایل هم میرین پیش مشاور تست هارو پرمیکنین والی حرف زدن که کاری نداره 

طرف گیرت اورده شما انگارزیادی ساده ای 

اخه شنیده بودم که صحبت کردن در مورد روابط قبل ازدواج گرمی یا سردی خیلی مهمه چون مشخص میشه بدرد هم می ...

این هات اسکوله

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠
2731
این هات اسکوله

🤣🤣🤣

ظاهراً تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله!،چون کسی اعتراض نمیکنه که مال من کمه!   نه هر قصاب ماهر میکند پوست🔪 ، نه هر نون و نمک خور می شود دوست🧂🥖!  به بعضی ها حتی نباید رید💩،برنزه میشن،فردا برات قیافه میگیرن😐😏 نوازنده ی ویولن هستم🎻❤،داستان نوازنده شدنمو هیچکس باور نمیکنه😏،ما خوش شانسیم که شما حتی باورتون نمیشه🤗🤠
و اینکه گفت رفته بودم چند هفته پیش خواستگاری دختره بهم برگشت گفت تو شکاکی ،گفتم شما چیزی گفتید گفت ن ...

والا چی بگم هنوز هنگ جملات قبلیشم حتما اینجا هم یه حرکتی زده بود دختره متوجه شد

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻