2733
2734

وقتی بچه بودم همه رازامو پیش دوستم میگفتم از ۶سالگی دوست بودیم بعد تا ۱۶سالگی بعد سر موضوعی رازامو پیش خانوادش گفت بعد قهر کردم تا یه مدت باز یادم نمیاد چطور اشتی کردیم بعد چند روز باز قهر کردیم اونم برا اینکه متن تیگه دار میفرستاد گروه گفتم منظورت کیه اخه بفرس پیویش گفت بع خودت گرفتی و خندید سر همین بحثمون شد و سه ساله قهریم

به یکی از دوستای مورد اعتمادم گفتم بیا اشتیمون بده ولی نکو من گفتم اونم یه گروه زد با همین دوست مورد اعتمادم تو گروه گپ معمولی زدیم اون دوستم ک باهم قهریم اومد خوند هیچی نگف .. بعد دوس مورد اعتمادم گف تو گروه سلام علیک کن منم غرورم اجازه نمیده اخه من نمیخاستم منت کشی کنم ازش میخاستم یجوری اون دوستم اشتیمون بده ..بعد اون دوست قهرمم تو پیوی ب اون میگه اول من باید حرف بزنم تا اون بزنه موندم چکنم البته اینکه باهاش اشتی کنم نشونه اعتماد کردن دوبارم نیس ک پیشش حرفامو بزنم . فقط اینکه دوست دوران بچگی هستیم باهم بزرگ شدیم همه بازی هامون باهم بود 

اونقدر کاربری ترکیده دارم که حتی اسماشونم یادم نیس  پس لطفا نگین تازه واردم  

ولش کن

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایییی ول کن تو رو خدا اخه تو  دوباره میخواین قهر کنید بعد دوباره آشتی کنید....بعدم وقتی رازت ر ...

میگم شاید سر بچگی بوده 

اونقدر کاربری ترکیده دارم که حتی اسماشونم یادم نیس  پس لطفا نگین تازه واردم  
2728