2733
2739
عنوان

باز شدن بخیه های زایمان طبیعی

1348 بازدید | 43 پست

سلام خانوما بخیه های زایمانم باز شده قسمت بیرونی 

چه پماد ترمیم کننده ای خوبه ک بزنم؟ ؟؟ دسترسی ب دکتر ندارم راه دوره نه میشه بچه ۱۰ روزه رو جا بزارم نه میشه ببرم کارم شده گریه فقط🥺😭😭😭😭

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

عزیزم پماد نمی‌دونم 

ولی عسل بزن 

عسل زخم رو جمع می‌کنه 

ضمن اینکه حتما برو دکتر 

تازه زایمان کردی ، دکتر سریع ویزیت می‌کنه 

روی بخیه هم اصلا اصلا اصلا نشین 

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
چند روزه زایمان کردی  چیکار کردی باز شده

۱۰ روزه 

پسرم چن روز بستری بود بخاطر زردی منم همش نشسته بودم برا همین باز شد

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
2706