2733
2734
عنوان

باز شدن بخیه های زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 43 پست
عزیزم پماد نمی‌دونم  ولی عسل بزن  عسل زخم رو جمع می‌کنه  ضمن اینکه حتما برو دکتر&n ...

مرسی عزیزم 

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     
درد هم میکنه؟

نه اصلا

خدایا شکرت بخاطر خوشبختی که نصیبم کردی مرسی🙏💫  عشق مامان میدونم که سالم میای تو بغل منو بابایی 😍بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچیکت هستیم. یه پسر دارم شاه نداره...♡ همسرم ، همه کسم بی نهایت دوست دارم و همیشه عاشقتم❤     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بابا من سر پنج روز چن  دو تاش افتاد و جوش خورد دو تاشم انگار باز شدن خیلی ناراحت شدم . دکتر رفت ...

من کاملا اون قسمت بیرون معلومه ک بازه انداره بند انگشت بلندیش

2731
یکم مراعات کن تا خوب شی ی وقت رابطه هم نداشته باشی ها

نه بابا رابطه کجا بود 

آره هم  از بیرون هم داخل یک سال بعدش دوباره ترمیم کردم چون به خودم نرسیدم خوب جوش نخورد

من خیلی میرسم ولی باز باز شدن 

منم هنوز باردار نشدم ولی اینجور ک شنیدم طبیعی بهتره 

هر چی باشه بازم خلقت خداست 

البته تحت نظر پزشک و یک مامای خوب که بهت ورزش یاد بده ، باشی ، خیلی عالی میشه 

من خودم سه تا طبیعی اوردم 

اون لحظه ای که بچه رو میدن بهت با هیچ‌چیزی قابل قیاس نیست

هر موقع در مناطق جنگی راه رو گم کردید نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را میکوبد همان جبهه خودی است. شهید همت              🔵باید چند بار وصیت حاج قاسم را خواند.....جمهوری اسلامی، مرکز اسلام و تشیّع است. امروز قرارگاه حسین‌بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها می‌مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص)
من سه ماه پیش زایمان کردم لعنتی برای زردی پسرم بستری بود سه روز منم مص شما همش نشستم ولی مال من باز ...

چجوری فهمیدی عفونت کرده؟