2737
2739
عنوان

قانون جذب؟؟؟

286 بازدید | 58 پست

خیلی تاپیک میبینم درموردش 

درموردش هم سرچ کردم یه چیز های دست پا شکسته میدونم 

ولی دوس دارم کامل درموردش بدونم 

لطفا اگه کسی بلده بگه 

و بگه چیکار میکنه 

باید چیکار کنیم و ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از داخل نت بخون قشنگ عزیزم اطلاعات بدست میاری اینجا هر کی یک نظری میده من خودم به قانون جذب اعتقاد دارم و خیلیم جواب گرفتم

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
2731
از داخل نت بخون قشنگ عزیزم اطلاعات بدست میاری اینجا هر کی یک نظری میده من خودم به قانون جذب اعتقاد د ...

میگم نت سرچ کردم ولی خیلی متوجه نشدم 

باید چیکار کنم 

چه قوانینی باید رعایت 

کنم 

شما چطوری از قانون جذب استفاده می‌کنند 

لطفا برام بگو 

خدا خیرت بده

2740

ببین تو هر انرژی به کائنات بدی اونا با توجه به اون چیزی ک میفرستی و اون چیزی ک فکرشو میکنی بهت برمیگردونن

براهمینه که میگن به هرچی فک کنی سرت میاد

مثلا اگر چیزیو میخوای نباید بگی اگر برسم اینکارو میکنم فلان

باید بگی خدایاشکرت که این چیزو بهم میدی 

من مطمئنم میدی

بعضیا برا اینکه اثرش بیشتر باشه مینویسن

هرچیزی یه فرشته مخصوص داره مثلا فرشته ازدواج 

فرشته سلامتی و ....

میتونی براشون نامه بنویسی اثرش هم بیشتره ولی نامه هاتو کسی نباید ببینه بعد یه مدت یا باید بسوزونی یا بندازی داخل آب روان

قانون جذب یعنی کلا به چیزایی ک فک میکنی میتونی جذبشون کنی....

خیلیا میگن وجود نداره ولی من با افتخار یه قانون جذبی ام 

و اعتقاد دارم ب وجودش

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
برات دعا میکنم برام بگو چیه  چه قوانینی داره چطوری باید انجامش بدیم چیکار باید کنیم

تو اینترنت بزن زیاد درنوردش نوشته من برات توضیح دادم گلم سوالی داشتی ازم بپرس بازم درخدمتم

تو اینترنت بزن زیاد درنوردش نوشته من برات توضیح دادم گلم سوالی داشتی ازم بپرس بازم درخدمتم

تو اینترنت گشتم ولی اینقدر طولانی هست که خستم میشه مت جه نمیشم چی میگه آره کلی سوال دارم

2706