2733
2739

من ظهر سه کیلو شیر رو مایه زدم و مراحلم درست رفتم. وفتی رفتم برداشتم دیدم هیچ تغییری ایجاد نشده خانومای باتحربه راه حلی هست؟ 

مراحلش و توضیح بده

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

حتماشیر کمی سرد بوده

بانوی قدرتمند از همه لحاظ زیبا باش!😉                      ..قصدم از اومدن به این سایت بیشتر کمکه تا سرگرمی..                                                               ..به امید روزی که به همه موجودات اهمیت بدیم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمای شیر

جایی ک گذاشتی گرم بوده یا نه

مایه ماستت

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2742

بعدش داخل پتو پیچیدی ؟ 

شیر هم باید در حد رو به سرد ولرم باشه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

سه کیلو شیر رو جوشوندم گذاشتم کمی ولرم شد درحدی که انگشت نسوزه سه قاشق ماست رو ریختم داخلش و گذاشتم کنار بخاری یه پتو هم روش حالا برداشتم میبینم انگار نه انگار راه حل میخوام که بااینا چکار کنم میشه دوباره زد یانه 

2738
رو به گرم  اینجوری نمیبنده

باید در حدی باشه که انگشتتو زدی بهش انگار نیشگون میگیره کمی .‌

وقتی مایع رو زدی داخل شیر قاطیش کن بعد بپیچ داخل حوله . بعد بزار ۶ساعت اینا بیرون باشه .‌بعد بدون دست زدن بردار بزار داخل یخچال .یه روز بمونه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .