2733
2734
عنوان

مرد زیبای تو چه رنگی است ؟؟

463 بازدید | 56 پست

تا به حال گفته ام چقدر زیبایی ؟؟؟

زن ها معمولا به مردها این حرف را نمیزنند ،خیلی که بخواهند تحویلشان بگیرند یک جذابِ دختر کش  وصله یِ نامشان میکنندو تمامِ دلبری را خلاصه در رنگِ سرخِ لبو ناخن نثار او .

اصلا از حق که  نگذریم مردهای زیبا چهره ی  دختر کُشی ندارند ؛خنده های خاص و دلبریِ مردانه نمیدانند .

گفتم دلبریِ مردانه ! 

اَمان از مرد های دلبَر لعنتی ها  با یک بالا پایبن کردنِ تُنِ صدا چنان حالی به حالی ات میکنند که .....! 

بگذریم  

مرد های زیبا فقط یکبار در زندگی هر زن ظاهر میشوند ، بعدها غبار خاطراتشان اگر ماندگار نشود  غم انگیز ترین پاییز ها را برای زن رقم میزند ، غم انگیز ترین عیدها شاید زمستان ها

مردهایِ زیبا هیچوقت بازیگرِ معروفُ خواننده یِ محبوبِ یک دختر تازه بالغ شده نیستند .حیرت انگیرند آنقدر که به هررکس بگویی  دخترکِ عاشقی نثارت میکندُ می رود..

زیبایی  این مردها عجیب است مرد هایِ زیبا کِراش نمیشوند  کِراش ! کلمه ی عجیبی نیست؟؟؟؟؟

هست، زیادی عجیب است .

اصلا مرد های زیبا که زیباییشان جار زده نمیشود .میشود؟؟؟

پیچیده است ...شلوغ است.....عجیب است اما زیباست .. 

عاشق شده ای بانو؟؟؟ مرد زیبای تو چه رنگی است ؟؟ میخواهم بدانم به من بگو 

به سوز عشقی خوشا زندگانی

رنگ آبی . عین رنگ اسمان و دریا 😄😁😆

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قرمز 💙🦋

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
محبوب من کجایی؟ بیا تا رنگت را بیابم

چه شاعرانه 😂

این کاربر به علت کم خوابی، استرس، نگرانی، فشار درس، خانواده، جامعه، اطرافیان و سایر، از اعصاب و رفتار درستی برخوردار نمی باشد، از توقعات خود بکاهید.
2738

عاشق نشدم بانووووو ولی ته  ریش مرد ایندم باید پرکلاغی باشه    

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
قهوه ای💩

وای چقدر خندیدم .حرف حق زدی .بهشونم خیلی ابراز کنیم که هوا بر میداره اینارو 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

مرد زیبای من قرمزه😍

این کاربر به علت کم خوابی، استرس، نگرانی، فشار درس، خانواده، جامعه، اطرافیان و سایر، از اعصاب و رفتار درستی برخوردار نمی باشد، از توقعات خود بکاهید.

با اجازه اسی و بقیه 

حالا که بی پولی و بیکاری بهم فشار آوردن میخام یه پیج بزنم تفسیر ق ه وه تک نیت .فقط با یه فنجون و یکم پودر ...

هیچی هم بلد نیستم دونه ای هم ۵ هزار بگیرم .بنظرتون چطوره 

2706