2752
2734
عنوان

چه روز بدی بود امروز...😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 70 پست
خدا نکنه چ حرفیه میزنی .پاشو ی آبی ب دست و روت بزن .یه چیزی بخور .خودت وسرگرم کن و ب این موضوع فکر ن ...

😔😔😔

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
چراباخودت اینکارو میکنی منوببینی چیکارکردم باخودم سراینکارای شوهرم روده ام ومعده ام داغون شدن دیگه ه ...

منم داغونم فشارم میره بالا بچه بیچارمم خودشو تو شکمم جمع کرده هی لگد میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم داغونم فشارم میره بالا بچه بیچارمم خودشو تو شکمم جمع کرده هی لگد میزنه

نکن اینکارو باخودت هیچکی براش مهم نیست نخصوصا این شوهرای قال پاقمون بدنت داغون میشه ها

تخت وکمدم نداشته باشه بچه بزرگ میشه دخترمنم تخت وکمد نداشت خودمم نذاشتم خانوادم زیاد چیزی بخرن چون بچه منو همسرمه نه اونا بیشتر به فکرخودت باش

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
عزیزدلم انقد به خودت فشار نیار 

دلم داره از غصه و ناراحتی میترکه. بیچاره بچم خودشو یه گوشه جمع کرده هی لگد میزنه. یاد ابجیم که میفتم که با مهربونی ما رو دعوت کرد و امروزش اینجور زهرمار شد و چجوری گریه میکرد دلم خیلی میگیره

اتفاقا شستمش هر چی از دهنم درمیومد بهش گفتم اما چه فایده، نه ناراحتی اونا درست میشه نه من

خوب کردی درست میشه اگه که زبونت تند و تیز باشه و رو ندی باید خودت آدمش کنی 

تو هم ناراحت نباش بلند شو آب بزن به صورتت به آهنگ بزار برا خودت به مامانت هم زنگ بزن هم به بابات عذرخواهی کن بعدم دیگه فک نکن بهش 

😔😔😔

اصلا هم سر این موضوع دیگه بحث نکنی گلم .کشش نده .چون آرامشت مهمتر از این حرفاست .گاهی اوقات باید خودت و ندیدن و نشنیدن بزنی و بزرگش نکنی .همه از این اتفاقات تو زندگیشون داشتن .مهم اینه که بتونی کنار بیای و بدون غصه خوردن درستش کنی 

عیبی نداره ادم احترام بزرگترو نگه میداره حتی اگه حرفش ناحق و نابجا باشه. منم مادر اون خیلی چیزا گفته ...

بله اینکه درسته باید مراعات کنیم 

به خدا مامان من ی کوچه بعد ماست خونشون ما دو هفته پیش کرونا گرفتیم و خوب شدیم هی اصرار و قسم داد که امروز دیگه 15 روز شد بیاین نرفتم چون چهار روز پیش مادرشوهرم نذری پخت و من گفتم بخاطر کرونا نمیام 

به خواهر کوچیکم پیام دادم چون اونجا نرفتم این هفته پیش شما هم نمیام

عزیزم شما الان از همسرت دلخوری ولی مامانت اگه با لحن بدی هم نگفته باشه ولی حرفش واقعا بد بوده رسما تو جمع بهش گفته نداری 

نکن اینکارو باخودت هیچکی براش مهم نیست نخصوصا این شوهرای قال پاقمون بدنت داغون میشه ها تخت وکمدم ند ...

اره راست میگی. اما دلم خیلی گرفته. عیبی نداره نداشته باشه حرفای اینجور آدمای تازه به دوران رسیده مثل مامان و باباش آدمو ناراحت میکنه وگرنه بچه چه میفهمه تخت و کمد چیه

دلم داره از غصه و ناراحتی میترکه. بیچاره بچم خودشو یه گوشه جمع کرده هی لگد میزنه. یاد ابجیم که میفتم ...

ای خدا کاش بهش میگفتی یواشکی که نمیای ...

من که جات بودم قشنگ میزدم ناکارش میکردم خجالت نمی‌کشه به جای اینکه شرایط روحی و اوضاع تورو درک کنه اوقات تلخی و دعوا میکنه ولشکن فک نکن بچه ات گناه داره اون که مقصر نیست خودتو اذیت نکن این فشار عصبی برای بچه خیلی بده 

خوب کردی درست میشه اگه که زبونت تند و تیز باشه و رو ندی باید خودت آدمش کنی  تو هم ناراحت نباش ...

ناراحتم ولی کاری ازم برنمیاد. امیدوارم خدا خودش جوابشو بده

دلم داره از غصه و ناراحتی میترکه. بیچاره بچم خودشو یه گوشه جمع کرده هی لگد میزنه. یاد ابجیم که میفتم ...

چرا اون فرشته خدارو اذیت میکنی

پاشو برو ی آبی به دست و روت بزن 

با نی نیت حرف بزن آهنگ برار برای خودتون 

حالا چی هستن مگه این مردا ما اینقدر خودمو نو درگیر میکنیم😂😂😂

اره راست میگی. اما دلم خیلی گرفته. عیبی نداره نداشته باشه حرفای اینجور آدمای تازه به دوران رسیده مثل ...

بزاربگن چیزی گفتن توهم بگو وظیفه پدرمادرمن نیست شمادلسوزید شمابخرید

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
اصلا هم سر این موضوع دیگه بحث نکنی گلم .کشش نده .چون آرامشت مهمتر از این حرفاست .گاهی اوقات باید خود ...

ارع درست میگی. کش دادن باعث میشه بیشتر ناراحت بشم

بله اینکه درسته باید مراعات کنیم  به خدا مامان من ی کوچه بعد ماست خونشون ما دو هفته پیش کرونا ...

اخه جمعی نبود گلم‌خودمون بودیم که پیش همه ماها میشینه همش حرف از بی پولی و نداری میزنه. حالا هر چند اگرم‌حرفش بد بوده که نباید اینطوری رفتار کنه که، بلخره مادره 

2706