2737
2739
عنوان

چه روز بدی بود امروز...😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 70 پست
ناراحتم ولی کاری ازم برنمیاد. امیدوارم خدا خودش جوابشو بده

ناراحت نباش عزیزم فقط همین که گفتم محل نزار شده بیرونش کن از خونه بره خونه ننش بخوابه والا

خودش آدم میشه

ولی اگه درست رفتار کنی فک میکنه کار درستی کرده همیشه این شکلی رفتار میکنه فقط بهش محل نزار همین 

اخه جمعی نبود گلم‌خودمون بودیم که پیش همه ماها میشینه همش حرف از بی پولی و نداری میزنه. حالا هر چند ...

دیگه مردا همه همینن 

ما هم سفره دلمونو باز کنیم خواهر قیامته ولی بی خیال با اون ننه هاشون😂😂😂😎😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا اون فرشته خدارو اذیت میکنی پاشو برو ی آبی به دست و روت بزن  با نی نیت حرف بزن آهنگ برار ب ...

هیچی فقط خدا جواب خودشو مادر و خواهرشو بده. داره عوض نرفتن من به خونه مادرشو درمیاره، چون شوهر خواهرش کرونا گرفته من نرفتم و مادرش دو روز بود دست برنمیداشت میگفت بیاین و نرفتیم برا همین داره اینطوری میکنه

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
ناراحت نباش عزیزم فقط همین که گفتم محل نزار شده بیرونش کن از خونه بره خونه ننش بخوابه والا خودش آدم ...

نه بابا چه محلی حوصله خودمم ندارم

2731
هیچی فقط خدا جواب خودشو مادر و خواهرشو بده. داره عوض نرفتن من به خونه مادرشو درمیاره، چون شوهر خواهر ...

آره بابا کاملا مشخص بود ولی بی حیال کاش شما خودت پیش دستی میکردی نمیرفتی نه خودت اینقدر اذیت میشدی نه باباتینا

آره بابا کاملا مشخص بود ولی بی حیال کاش شما خودت پیش دستی میکردی نمیرفتی نه خودت اینقدر اذیت میشدی ن ...

اره تقصیر خودم بود. مامانمم میگه وقتی میبینی اینطوریه اخلاقش خب نیارش اینجا

نه بابا چه محلی حوصله خودمم ندارم

اتفاقا باید حوصله خودتو داشته باشی تو دعوات شده این بچه چه گناهی کرده بلندشو یه چیزی بخور آهنگ بزار صورتت بشور اصلا هم به این چیزا فک نکن اونم ولشکن فعلا به حال خودش 

2740
اتفاقا باید حوصله خودتو داشته باشی تو دعوات شده این بچه چه گناهی کرده بلندشو یه چیزی بخور آهنگ بزار ...

باشه فدات. دعا کن همینطور که دل من و خونوادم شکست دل این شوهر و ننه و ابجیشم همینطوری بشکنه

باشه فدات. دعا کن همینطور که دل من و خونوادم شکست دل این شوهر و ننه و ابجیشم همینطوری بشکنه

خدا نکنه✨ 

ایشالله باشه عزیزم 

اینجور مردا همش زیر سر این ننه های عفریته شونه آتیش بگیرن این ننه ها 

والا من خودم داداش دارم به خدا هیچ وقت اذیت نکردم تازه همیشه هرچی میپزم وسیله خوشگل بخرم برا عروسمون میخرم انقدم با هم خوبیم مامانم هم اصلا کار به این کارا نداره که اومدن یا نمیان اصلا یا چی خریده کجا رفته 

هیچ وقت تو زندگی داداشم دخالت نکردیم خیلیم باهم رفت و آمد داریم دنیا دو روزه نباید که همو اذیت کرد

خدا نکنه✨  ایشالله باشه عزیزم  اینجور مردا همش زیر سر این ننه های عفریته شونه آتیش بگیرن ...

خدا ازتون راضی باشه مادرشوهر و خواهرشوهر من خیلی اذیتم میکنن ازشون نمیگذرم خدا هم ازشون نگذره