2737
2734
عنوان

بابای بی فکر

211 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من اومدن اینجا بیشتر درد و دل کنم شمام بهم روحیه بدید

ما تو تهران زندگی میکنیم وضعیت مالیمونم خوبه خداروشکر  چندتا خونه و زمین و ...بابام مدیر مالیه امسال بازنشست شده ما اپتیما داشتیم بابام گفت من بازنشست شدم میخام برم دور ایران و بگردم میخام وانت بخرم وانت کارا😶 بقیه پولم میزارم تو بانک سودش و میگیرم 

نمیدونم این وانت از کجا افتاد تو کلش🤦🏻‍♀️🥲خلاصه بدون اجازه ما هفته پیش این کار و کرد

اینم بگم ک من تک دخترم

فردا قراره با پسرخالم ک دوست پسرمه بریم بیرون خانوادگی

پسرخالم وضعیت مالیشون توپه خودشBMWداره 

نمیدونم فردا چیکار کنممم😭😭😭

دوست دارم اصلا من باهاشونم نرم ولی اخرش ک چی چند روز دیگه عیده همه میبیننن اصلا اعصابم خیلی خورده😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وانتو میخاد چیکارش کنه ؟

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 

خودتو ناراحت نکن عزیز دلم به بابات بگو اگه میشه حالا که وضع مالیش خوبه حداقل یه پراید یا 206 برات بخره دست دوم نو هم پیدا میشه بازم بهتر از وانته عزیز دلم اگرم نمیشه خودتو ناراحت نکن سرتو بگیر بالا اصلا هم خجالت نکش بگو همینه که هس خیلیم خوبه 🙂📎❤️

2740

عزیزم بدون اجازه ی ماااااا؟ پدرت بعد از این همه زحمت باید برای خوشیهای کوچیک باید از شما اجازه بگیره؟ اگه پسرخالت اینقدر ظاهر بینه اصلا به درد زندگی نمیخوره. وقتی خودت پدرت رو بی فکر و کوچیک میبینی ، چه توقعی از بقیه داری؟ 

حتما یه فکری تو سر بابات بوده که این تصمیم رو گرفته پسرخاله ای که به خاطر ماشین بابات تو رو انتخاب کرده رو بنداز دور چرا از وضعیت خانوادت به خاطر پسری که هنوز هیچ ربطی به تو نداره خجالت میکشی برای تصمیم بابات ارزش قایل باش اون زحمت خودش رو کشیده الان اختیار مالش رو داره دوست داره بره مسافرت چرا حرص میخوری حتما کلی هم بحث و دعوا سر این قضیه تو خونه داشتین

زیباترین زخمی که در دنیا خوردم زخم سزارین بود دردناک و پر از احساس ناب مادرانه   

بدون اجازه شما !!!!! ببخشید پدرت مگه به اجازه تو اصلا نیاز داره ؟؟؟ واقعا ببخشیدا ولی باباتون مسئول خانوادس تصمیمی که میگیره به خاطر آرامشو رفاه خانوادشه و واقعا متاسفم برات به دو دلیل اولیش اینکه عشقو توی پول میبینی دومیش اینکه انقدر خودخواهی که به خاطر زحمتی که بابات میخواد برات بکشه خجالت میکشی چون ممکنه پیش بقیه کم بیاری که اصلا اینطور نیست ... واقعا نمیدونم چی بگم 

2706