2733
2739
عنوان

بابای بی فکر

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 19 پست
اینکه ماشین به اون خوبی و فروخته و رفته وانت خریده کجاش زحمته واسه من🥲 فقط باعث خجالته منه

آره. نه این که پول و پرستیژ رو خودت به دست آوردی؟ اگه زحمتی پدرت نبود جنابعالی مثل هزار تا دختر دیگه آرزوی همه چیز رو به دلت داشتی

میخاد کمپرش کنه بره کمپ بزنه

آخی خب گناه داره حتمن دوسداره این کار رو خجالت نداره ک .پسر خالت ک از وضع زندگی شما خبر داره میدونی ی عمر بابات مدیر بوده دیگه سرخوردگی نداره ک 

💕 تو💕 آمدی و من فهمیدم ؛ وقتی یکی هست ک دوستت دارد زندگی زیباتر میشود💏 ...شروع ورزش 8 آبان 1401 ....وزن ۷۰ 😓  ب امید خوش اندام شدن 🙂   من  باید بتونم اونجوری ک دوسدارم لباس بپوشم اون لباس خوشکلای توی کمد منتظرن ک من دوباره بپوشمشون و لذت ببرم و تو اون آینه قدی خودمو ببینم و ذوق کنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابای من پول داره. خواهرم هم دندانپزشکه. عین خیالش نیست که بابام عشقش وانتشه. قشنگ میشینه کنارش و می ...

آفرین به شما و تربیتی که شدین همیشه از خدا می‌خوام روزی بتونم زحمت های بابا و مامانم رو جبران کنم وقتی موهای سفید و چشم ضعیفشون رو میبینم دلم درد میگیره

زیباترین زخمی که در دنیا خوردم زخم سزارین بود دردناک و پر از احساس ناب مادرانه   
آفرین به شما و تربیتی که شدین همیشه از خدا می‌خوام روزی بتونم زحمت های بابا و مامانم رو جبران کنم وق ...

آره بابا. دلخوشیشون رو له کنیم برای یه نامرد عنتر از خودراضی که بعدا معلوم نیست قراره چی از آب در بیاد

2731
آره بابا. دلخوشیشون رو له کنیم برای یه نامرد عنتر از خودراضی که بعدا معلوم نیست قراره چی از آب در بی ...

دقیقاً کلا من با توهین به خانواده مخالفم حتی اگر بدترین پدرو مادر باشن باز هم با محبت بچه رو بزرگ میکنن حقشون نیست که تو میانسالی و پیری از جیگرگوششون حرف نامربوط بخورن

زیباترین زخمی که در دنیا خوردم زخم سزارین بود دردناک و پر از احساس ناب مادرانه