2733
2734
عنوان

عکس رنگی از مثانه کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 4060 بازدید | 36 پست
سلام  ببخشید میشه بگید دخترتون رو بردید عکس رنگی دقیقا چطوریه؟؟ سخته؟؟ شنیدم یه ماده حاجب وا ...

سلام خوبین 

عکس رنگی اول به سوند میزنه به مثانه بعد بچه مبخابه رو تخت و تزریق اون سوند ماده حاجب وارد مثانه میشه و عکسبرداری انجام میشه فقط اون سوند زدنش دردناکه بقیه ش چیزی نیست  ده دقیقه طول می‌کشه 

البته من اسکن رنگی مثانه انجام دادم براش drnc

پسرم عکس رنگی انجام داد اونم روالش همینه سوند وصل میشه ماده وارد میشه ولی فرقش درابنه که سوند رو درمباره بچه تو همون حالت باید جیش کنه و تکنسین عکس بگیره که مهمترین قسمتش همینه 

داروی عکس رنگی نسیت به اسکن رنگی یکم عوارضش بیشتره ولی تو پسرا بخاطز آناتومی بدن عکس رنگی رودکنرا بیشتر توصیه میکنن

جفتشون قسمت اذیت کننده ش سوندزدن هست 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام خوبین  عکس رنگی اول به سوند میزنه به مثانه بعد بچه مبخابه رو تخت و تزریق اون سوند ماده حا ...

ای وااای این چیه دیگه 😔😔😔😔

حالا اگه جیش نکرد چی همون لحظه؟؟

عوارضش چیه؟؟

شما برایچی عکس رنگی گرفتین؟؟

ببخشید سوالام زیاد شد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ای وااای این چیه دیگه 😔😔😔😔 حالا اگه جیش نکرد چی همون لحظه؟؟ عوارضش چیه؟؟ شما برایچی عکس رنگی ...

عوارض خاصی نداره خیلی 

جیش باید بکنه دیگه طول می‌کشه چون مثانه خیلی پره بالاخره انجام میشه اسکن راختتر از عکس هست 

من بخاطر اینکه بفهمم ریفلاکس ادراری دارن یانه انجام دادم

وخدایی که بشدت کافیست
2731