2752
2734

☆)...

حدود  ده سالی بود که چشمام کم کم داشتن هر روز و هر روز تار تر میشدن، خیلی سخت بود یکی از کابوس های بزرگم همین چشمام بود، مشکل چشمام مانعی بود برای همه کارهام، اصن کاش زودتر پیگیرش میشدم و اینقدر این مشکلو تو ذهنم بزرگ نمیکردم و ازش فرار نمیکردم، من لایق بهترینام، لایق اینم که دنیا رو با بهترین دید ممکن ببینم من قوز قرنیه و مگس پران داشتم هر دوشون کاملا خوب شدن و الان من دو جفت چشم سالم سالم دارم😍بعد مدتها دنیای قشنگو با کیفیت عالی دیدم خدایا شکرتت که چشمام رو بهم برگردوندی من درس های زیادی گرفتم توی این مدت... 

خدایا شکرت بخاطر دیدن چهره های قشنگ آدما🥹خدایا شکرت بخاطر دیدن نوشته های زیر تی وی🥹خدایا شکرت الان با هر کی صحبت میکنم چهرشو واضح میبینم😍خدایا شکرت بخاطر مورچه های کوچولویی که روی زمین راه میرن و من میتونم اونا رو ببینم🥹خدایا شکرت بخاطر اینکه هیچ دردی تو چشمام حس نمیکنم چشمام دیگع خشکی هم ندارن و نمیسوزن😍خدایا شکرت بخاطر آسمون آبی شفاف و زیبا، بخاطر دیدن ماه و ستاره های قشنگ🥹خدایا شکرت که منم اومدم توی دنیا واقعی که همه میبینن چقد حسم خوبه چقده خوشحالممم تو عمرم اینقدر خوشحال نبودم از ته دل دلم میخواد قه قهه بزنم و بگم خدایا شکرت🥹😍خدایا شکرتت بخاطرر چشمامم خدای مهربونم شکرتتتت✨خدایا شکرت بخاطر اینکه دیگه همچیز رو همونجوری که هست میبینم به به دیگه از هاله ها و پخش نور خبری نیست خدایا شکرتتتتت😍🥹صبحا ک بیدار میشم همینجور ک چشمام رو باز میکنم انگار وارد بهشت شدم اینقدر همچی شفاف و قشنگع🥺من عاشق رانندگی بودم اما نمیتونستم قبلا الان اینقدر قشگ رانندگی میکنم هر جا دلم میخواد میرم🥹خدا به چشمای همتون سلامتی بده قشنگا،  منم دعا کنید✨🫀

خدایا شکرت، خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر سلامتی که دارم.            ☆) ۱۴٠۳/۳/۲

من خوشبخت ترین دختر دنیام با وجود آدمای خوبی که توی زندگیم هست به خاطر داشتن پدر و مادرخوب بخاطر داشتن همسری که با تمام وجود دوستم داره ، خدایا شکرت بابت همچی✨️😇من به تمام آرزوهام میرسم...۱۴۰۲/۱۱/۲     ..یک دختر دهه هشتادی معلم بشم 🩵بعدش یه ازدواج موفق با یه آقای همچی تموم 👐🏼  بعدش هم یه دخمل تپل مپل ...  میخوام بچهام رو برای سربازی آقا امام زمان تربیت کنم💚 و رستگاری دنیا و آخرت رو برای هممون از خدا میخوام🙂🌹        من بالاخره موفق میشم ، الان ۱۴۰۲/۲/۱۲🙃 برای ظهور آقا امام زمان صلوات🩵🌱 .... امشب شب پنجم محرم هست میخوام برم به امام حسین بگم پایین برگه زندگیم رو امضا کنه تا کسی نتونه مانع رسیدن به هدفم بشه ، دیگه کسی نتونه بخاطر مشکل چشمام اذیتم کنه😭یا اباعبدالله من ازت قبولی فرهنگیان و یه همسر خوب میخوام که خودت تائیدش کنی..⭕ ☆) 👉🏻تاپیکایی با این علامت ، آرزوهایی که بعدا بزودی بهشون میرسم😊

عمل کردی؟

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری خوب شدی؟

خدایاشکرت که چشمای این کاربر خوب شد❤

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

امضام 

من خوشبخت ترین دختر دنیام با وجود آدمای خوبی که توی زندگیم هست به خاطر داشتن پدر و مادرخوب بخاطر داشتن همسری که با تمام وجود دوستم داره ، خدایا شکرت بابت همچی✨️😇من به تمام آرزوهام میرسم...۱۴۰۲/۱۱/۲     ..یک دختر دهه هشتادی معلم بشم 🩵بعدش یه ازدواج موفق با یه آقای همچی تموم 👐🏼  بعدش هم یه دخمل تپل مپل ...  میخوام بچهام رو برای سربازی آقا امام زمان تربیت کنم💚 و رستگاری دنیا و آخرت رو برای هممون از خدا میخوام🙂🌹        من بالاخره موفق میشم ، الان ۱۴۰۲/۲/۱۲🙃 برای ظهور آقا امام زمان صلوات🩵🌱 .... امشب شب پنجم محرم هست میخوام برم به امام حسین بگم پایین برگه زندگیم رو امضا کنه تا کسی نتونه مانع رسیدن به هدفم بشه ، دیگه کسی نتونه بخاطر مشکل چشمام اذیتم کنه😭یا اباعبدالله من ازت قبولی فرهنگیان و یه همسر خوب میخوام که خودت تائیدش کنی..⭕ ☆) 👉🏻تاپیکایی با این علامت ، آرزوهایی که بعدا بزودی بهشون میرسم😊

بچها این آرزومه ک گفتم، هنوز واقعی نشده