2737
2739
عنوان

عکس رنگی از مثانه کودک

3797 بازدید | 36 پست

سلام

دخترم یکسالشه سه هفته پیش با آزمایش مشخص شد عفونت ادراری داره دو دارو دارو دادم بعد بردم آزمایش و سونوگرافی و نتایج همگی خوبه الان دوباره بردمش دکتر براش عکس رنگی مثانه نوشته گفت ببینیم رفلاکس ادرار نداره 

شنیدم بچه رو اذیت میکنه و سخته 

کسی اطلاعی نداره بهم بگه 

و وقتی نتایج خوبه آیا عکسو ازش بگیریم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فک کنم همون باشه خیلی سخته اصلا چه جوریه

برا من یه جور دم و دستگاه اینا از واژنم کردن خیلیم درد داشتم  بچه یه ساله چطور میخواد طاقت بیاره اصلا مگه میشه اینجوری

تو یک نفر نیستی تو یک دنیایی.....sh

پسر منم سونوگرافی تشخیص اشتباه میداد ک کلیه چپش التهاب داره...اصرار داشت عکس رنگی از مثانه بگیریم...دکترشو عوض کردم مشکلی نداشت...از دکترم شنیدم تا زمانی ک بچه عفونت ادراری نداره لازم ب این عکس نیست و اینکه ضرر داره عکس مثانه برا بچه

2740
رحم با مثانه فرق داره... سوند بهش وصل میکنن و مثانه اش رو پر از مایع میکنن تا بتونن عکس بگیرن...سون ...

آخه چون بچس 

و اینکه جواب آزمایش و سونو هم خوب بود فقط محض اطمینان اینو تجویز کرده

پسر منم سونوگرافی تشخیص اشتباه میداد ک کلیه چپش التهاب داره...اصرار داشت عکس رنگی از مثانه بگیریم... ...

مرسی عزیزم 

الان پسرتوم خوب شدن؟بخاطر عفونت ادراری کلیه التهاب داشته؟

آخه چون بچس  و اینکه جواب آزمایش و سونو هم خوب بود فقط محض اطمینان اینو تجویز کرده

منم مث شما شک داشتم برا انجامش..من دکتر پسرمو عوض کردم...شما هم با دکتر دیگه مشورت کن...

برا پسرم دکترش میگفت ماه ب ماه آزمایش ادرار بگیر ازش اگه عفونت نداشته باشه احتیاج ب عکس رنگی نیست...بنظرم شما هم با یه دکتر دیگه صحبت کن

2706