2733
2739
مرسی عزیز دلم  شما هم معلومه خیلی اراده بالای دارید آفرین

اره خوب خسته شده بودم از وضعیتم . نمیخواستم این شکل باقی بمونم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره خوب خسته شده بودم از وضعیتم . نمیخواستم این شکل باقی بمونم 

از چند کیلو به چند کیلو کم کردید میشه رژیم متون بگید و اینکهتو چند ماه ۲۰ کیلو کم کردید

از چند کیلو به چند کیلو کم کردید میشه رژیم متون بگید و اینکهتو چند ماه ۲۰ کیلو کم کردید

از 75 اومدم 50 از دی تا مهر سال بعدش . سال 93 الی 94 . رژیم کالری شماری بود . سه ماه پیش شدم 57 که باز با کالری شماری دوماهه زدم زمین 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2742
شماهم همینطور عزیز دلم

قربونت برم

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..
خدانکنه عزیز دلم چقدر تو مهربونی

😍❤️مهربون که تویی قشنگ من

ولله عاقبه الامور.. میشه واسم دعا کنی به پزشکیم برسم؟🥺❤️                                                      وقت عذا نیست که هنگامه ی خشم است ..
2740
آدمای مهربونی مثل تو تو دنیا کم پیدا میشه

عزیزدلم🥺چقد حالم خوب شد....

و کمتر کسی هم پیدا میشه که درک کنه از نظر روانشناسی هم اثبات شده ما چیزایی رو توی دیگران میبینیم که خودمون توی وجودمون داریمش..

مهربون خوش قلبم😍❤️

عزیزدلم🥺چقد حالم خوب شد.... و کمتر کسی هم پیدا میشه که درک کنه از نظر روانشناسی هم اثبات شده ما چی ...

مرسی عزیز دلم آدمای مهربونی مثل تو معلومه هم صورت خوشگلی دارند 

مرسی عزیز دلم آدمای مهربونی مثل تو معلومه هم صورت خوشگلی دارند 

عزیزم❤️ 

بگم چشم آبی چی؟؟😂خوشکلم؟

2706