2737
2739
سلام نوش جونت بیا گزارش وزن بده ببینم چه کردی من هفته ی پیش ۷۵.۸۰۰بودم این هفته ۷۴.۹۰۰نمیدونم چرا اح ...

ممنون گلی .به به مبارکه 😍😍😍😍نتیجه زحمتات رو دیدی 👏👏👏چرا کاذب باشه ؟ورزش کردی .کالری هم رعایت کردی و کاهش داشتی 💪💪یادت نره قراره تا عید بشی ۷۰ 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نوش جونت بیا گزارش وزن بده ببینم چه کردی من هفته ی پیش ۷۵.۸۰۰بودم این هفته ۷۴.۹۰۰نمیدونم چرا اح ...

من ۵ بهمن وزن کردم ۷۳/۷۰۰ بودم 

امروز ۷۳/۳۰۰ بودم 

هر ۱۰ روز میخوام وزنم رو ثبت  کنم تو امضام 😀

2731
حتماااا میتونی  من‌ میگم هر ۱۰ روز ۱کیلو کم کنیم هم تا عید میشه ۵ کیلو 😍

اره والله من هماهنگ کردن صبح ها که میرم از این به بعد شبا هم برم پس اگه اضافه خوری ن‌کنم شیطونم گولم نزنه حتما میتونم

2740
افرین دختر خیییلی خوبه که من نمیتونم به زور خودمو تا یکشنبه نگه میدارم😁😁😁😁

راستی تونستی فست بگیری؟اگه ۶۰۰ کالری سختته ،رو ۱۰۰۰ ببند 

یا مثلا ۱۲۰۰.

فقط از کالری مجازت کمتر باشه که بهتر نتیجه بگیری .

تا کم کم بتونی فست رو‌با کالری پایین ببندی

خدا قوت .💪💪💪.آفرین زهره جون .شما خیلی با اراده ای  😍

ممنون عزیزم 😍

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
مرسی عزیزم  خیلی خوش اومدی ،کجایی کم پیدایی🌸🌸🌸🌸

دیروز هورمون هام به هم ریخته بود بی حوصله بودم امروز خدا رو شکر بهترم الآنم دارم تو حیاط راه میرم 

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
چه خوشکله اینو تو خونت دادی ادم دلش ضعف میره منم دارم ولی نه اونجوری دوتا بزرگه

نه عزیزم ندارم خواهرم رفته کیش عکس گرفته قشنگ بود گذاشتم ببینین

دیروز هورمون هام به هم ریخته بود بی حوصله بودم امروز خدا رو شکر بهترم الآنم دارم تو حیاط راه میرم&nb ...

خوب خدا رو شکر .منم‌ پو سه روزه  خیلی درگیر بودم ولی سعی کردم آروم باشم 

جمعه که اصلا نگم برات 😣😣😣

امروز قراره‌بهتر باشم‌😍

خوب خدا رو شکر .منم‌ پو سه روزه  خیلی درگیر بودم ولی سعی کردم آروم باشم  جمعه که اصلا نگم ...

ان شا الله همه چی دست خود آدم هست سعی کن خوب باشی حال بد از خودت دور کن دیروزمن تا دیدم حالم بده به بهونه خریدن خمیر دندون رفتم بیرون قدم زدن برگشتنی کلی حالم بهتر شده بود