2737
2734
عنوان

یه سوال دارم مهم بیایید خوشگلا♥

| مشاهده متن کامل بحث + 2248 بازدید | 585 پست
نباید لو میدادی دخترررر اگه لو نمیدادی شاید لبخند میزد😬😂😂🥲

تو خواب اخلاقش خیلی بَده باهام😒😒😂😂

یه بار دیگه ام میخواستم باهاش سلفی بگیرم اصلا حوصله نداشت محل نمیداد

آخرش به زور باهام وایستاد سلفی گرفت 😂😂🤣🤣

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خواب اخلاقش خیلی بَده باهام😒😒😂😂 یه بار دیگه ام میخواستم باهاش سلفی بگیرم اصلا حوصله نداشت ...

🫣😂نکنه هوتن از نيني سایتی بودنت خبر داره

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2731
دقیقا ولی من بیشتر از خودِ هوتن، ازش عکس دارم😂😂

بنظرم برو دایرکتش بگو آقای شکیبا

بنظرم این رسم زندگی نیست عکسات تو گوشی منن

ولی همش تکی 

بیا و عکسامون رو دوتایی کن😌✨️

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
بنظرم برو دایرکتش بگو آقای شکیبا بنظرم این رسم زندگی نیست عکسات تو گوشی منن ولی همش تکی  بیا ...

راست میگیا

آقای شکیبا بیا عکسامون دوتایی بشه😂😂😎😎

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
احتمال خیلی زیاد دیده لابد 🤣🤣 خاک بر سرم

تو اصلا گردن نگیر

گردن گیرت خراب باشه بگو نه من نیستم من اهل همچین سایت خاله زنکی نیستم😬😂🦦

2740
@mp000     سلام گلم مرسی بابت لایکات💓💓 صفحه 19 برو ببین آقایی رو😂😎

سلاااااام هوتی جونم خوبی✨️🥺خواهش میکنممممم

عاشق پروفایلت شدمممممم🤤

به به الان میرم ببینم😍✨️

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
سلاااااام هوتی جونم خوبی✨️🥺خواهش میکنممممم عاشق پروفایلت شدمممممم🤤 به به الان میرم ببینم😍✨️

ممنون عزیزدلم 💓💓

برو ببین صفحه های دیگه ام گذاشتم

البته تگت کردم😂😂💛💋💋

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
@_خدای_جذابیت_     @ملوس_جاده_چالوس     @فسقلش     @cheri_lad ...

ای روله💔🥺😂وایییییییی

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
@فسقلش     @cheri_lady     @mp000    

واییییی🥺🥺🥺ولی لعنتی به الناز شاکردوست بیشتر میادددد💔😂🥺تا پریناز..

2706