2733
2734
عنوان

یه سوال دارم مهم بیایید خوشگلا♥

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 585 پست
@فسقلش     @cheri_lady     @mp000     خنده هاش😂😂 من مُلدم💋 ...

واییییییی عکس سومیش که با پرینازه چقد خفنه🥲🥲😭😂💔

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
@فسقلش     @cheri_lady     @ملوس_جاده_چالوس     تئاتر هوت ...

وایییییی پشمام😐😂🤣فقط حالت دستش آخرش...

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون عزیزدلم 💓💓 برو ببین صفحه های دیگه ام گذاشتم البته تگت کردم😂😂💛💋💋

اره دیدممممم عالییییی😍😎😂بودددددن

2731
@_خدای_جذابیت_     @ملوس_جاده_چالوس     @فسقلش     @cheri_lad ...

وای دلممممم🤣🤣🤣🤣

منم دیشب خواب دیدم سر اکران مردمی تمساح خونی هستم با سعید آقاخانی و عباس جمشیدی و جواد عزتی و اینا، بعدش رفتم تو خیابون شب بود رفتم دیدم علی دایی از این مغازه های گل سر فروشی داره دخترشم هست، فکر کن دخترش دو متر قد داشت😐

هیچی دیگه بعد یکهو رفتم تو خیابون دیدم یکی از بازیگرا(اسمش یادم نیست)لباس ساندویچ پوشیده یکهو ساندویچش میترکه میخوره تو صورت بهنام تشکر و بقیه بازیگرا😐

بعدش تو کلاس پیانو هم بودم بعد دیدم استادم برام نیمرو آورده بعد من نه نون دارم نه قاشق چنگال😐

وای دلممممم🤣🤣🤣🤣 منم دیشب خواب دیدم سر اکران مردمی تمساح خونی هستم با سعید آقاخانی و عباس جمش ...

خوابت چرا هی صحنه اش عوض میشد؟ 🤣🤣🤣🤣🤣

نمیدونم چرا هوتن تو خواب هام باهام سرسنگینه؟! 😂😂😑😑🤧

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
خوابت چرا هی صحنه اش عوض میشد؟ 🤣🤣🤣🤣🤣 نمیدونم چرا هوتن تو خواب هام باهام سرسنگینه؟! 😂😂😑😑 ...

کلا خواب های من همینه همش صحنش عوض میشه🤣فکر کن اکران تمساخ خونی توی بیمارستان بود بعد من بین این همه بازیگر با سعید آقاخانی عکس گرفتم اونم دستمو می‌گرفت منو می‌برد اون طرف تر باهاش عکس بگیرم

حالا خونش کجا بود؟🤣ماشینش چی بود چه رنگی بود

ماشین که میگم تاکسی بود😂😂

دوتایی نشسته بودیم صندلی های عقب

توی ماشین بودیم که از خواب بیدار شدم😭😭

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
خوابت چرا هی صحنه اش عوض میشد؟ 🤣🤣🤣🤣🤣 نمیدونم چرا هوتن تو خواب هام باهام سرسنگینه؟! 😂😂😑😑 ...

شادمهر هم سر سنگینه🤣

ولی یه بار خواب دیدم رفتم کنسرتش بعد ردیف اول بودم بی احساس میخوند بعد میکروفون رو وسطش گرفت سمت من ادامه آهنگ رو من خوندم،بعد دیدم چقدر همه و مخصوصاً شادمهر خودششون اومد و تشویقم کردن،رفتم خونه دیدم شادمهر فالوم کرده و فالورام میلیونی شده😃

بعد توی خواب بعدی که گفتم آهنگ انتخاب رو بخون نخوند شاید گفته دیگه این پررو میشه🤔😐

2706