2777
2789
عنوان

چیکار کنم دلم خنک بشه

125 بازدید | 11 پست

نمی‌دونم تاییک های قبلمو خوندین یا نه  من می‌خوام از اون حیوون انتقام بگیرم مادرم جلوی چشام داره آب میشه هر روزش شده گریه میگه چرااا با روحیه بازی کرد چرا خدا این سرنوشتم برام رقم زده هر روزش شده گریه تو این دو سه هفته که این اتفاق افتاده چند کیلو وزن کم کرده و جلو چشام داره آب میشه همیشه فکر میکردم اینا همش تو فیلمای حالا واسه خودم پیش افتاده هر روز آرزوی مرگشو دارم دلم میخواد یه جوری انتقام بگیرم نمی‌دونم چطوری کمکم کنید 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

واقعا الان وقت مسخره کردنه؟؟؟؟مادر مثل اینکه نداری

فقط عنوانت رو خوندم

خواستم بخندی

ببخشید🌹

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2803
فقط عنوانت رو خوندم خواستم بخندی ببخشید🌹

بخدا داغونم خدا بهم بعد از ده سال بچه داده شش ماهشه همش بالاسرش می‌شینم گریه میکنم واسه مادرم بچم بیچاره همش گریه هامو دیده موندم چیکار کنم واقعا الان قدرت اینو دارم برم طرفو بکشم

بخدا داغونم خدا بهم بعد از ده سال بچه داده شش ماهشه همش بالاسرش می‌شینم گریه میکنم واسه مادرم بچم بی ...

خدا به دلت آرامش بده عزیزم

از ته قلبم برات دعا میکنم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

دنیا ولش نمیکنه، خدا یادش نمیره، هیچ کاری نکن 

حقوق قانونی رو بگیر و مث اشغال پرتش کن بیرون 

بدون اونم میتونی زندگی کنی، زن ها خیلی قوی ان 

تو کاری نکن فقط بشین ببین خدا چیکارش میکنه 

2804
بخدا داغونم خدا بهم بعد از ده سال بچه داده شش ماهشه همش بالاسرش می‌شینم گریه میکنم واسه مادرم بچم بی ...

ول کن بابا انگار مامانت چه آدمیو از دست داده که نششستی داری گریه میکنی مرد باید مثل کوه پشت زنش باشه نه خودشم بیاد آوار شه سر یه زن بهتر که رفت هرزه 

ول کن بابا انگار مامانت چه آدمیو از دست داده که نششستی داری گریه میکنی مرد باید مثل کوه پشت زنش باشه ...

مامان منم میگه بهتر که رفت ولی میگه آدم یه یه سگم که تو خونه داره عادت می‌کنه من چیکار کردم که دلمو شکست و رفت چیکار کردم که رفت با یکی دیگه اونم جای نوه ش چرااا ماها این دلو نداریم که ما ول کنیم بریم سراغ یکی بهتر چرا زندگیه من سرنوشت من اینجوریه که همدم خوب نداشته باشم 

مامان منم میگه بهتر که رفت ولی میگه آدم یه یه سگم که تو خونه داره عادت می‌کنه من چیکار کردم که دلمو ...

شما میگید سگ سگ وفاداره این آدم اصلا بوی از انسانیت نبرده کسی که وفادار نیست همون بهتر شرش کم شه بره

شما میگید سگ سگ وفاداره این آدم اصلا بوی از انسانیت نبرده کسی که وفادار نیست همون بهتر شرش کم شه بره

مادرم خیلی تنهاست امیدوارم یه همدم خوب پیدا کنه خدا داره میبینه که اون چقدر ظالم بود باید بهم نشون بده دوست دارم تا قبل از عید بیام اینجا تاپیک بزنم خدا حقشو داد یعنی فقط اینجوری دل مادرم شاد میشه دعا کنید خدا حقشو بده میگن از زبونی که گناه نکردی برات دعا کنند بهتر نتیجه میگیری توروخدا دعا کنید که تا قبل از عید اول یه همدم خوب برای مادرم پیدا بشه دوم اینکه اون عوضی چوبشو بخوره بدجور اونجوری که دل مادرم و من خنک بشه

2805