2733
2739

خانمایی ک پوستشون شل شده و دنبال ی محصول عاالی برای سفت شدن و جوانسازی پوست میگردن بیاین ی محصول عالی بهتون معرفی کنم 😍💖

‎❤️مکمل کوکونات کلاژن و جوانساز پوست از برند مای ویتامینز 😍✨
‎۶۰عددی و ۱۸۰عددی موجوده
‎🌺این محصول پرفروشترین مکمل کلاژن ساز دنیاست و معجزه سلامتی و زیبایی پوست شماست.
‎🌺این مکمل برای کسایی  که پوست خشک و دهیدراته دارن عالیه و آبرسانی عمیق میکنه و لک های پوستتون رو بمرور از بین میبره و باعث روشنی و شادابی و درخشش پوستتون میشه
‎🌺با این محصول پوستی جوان و بدون لک داشته باشید
‎🌺لک و چروک و جای جوش؛شل شدگی پوستتون رو به راحتی میتونید ازبین ببرید

‎🌺این محصول هم ۶۰تایی و هم ۱۸۰تایی داره
‎🌺ساخت و تولید کشور انگلستان

‎🌺ترکیبات تشکیل دهنده:
‎ویتامین c ، کلاژن و روغن نارگیل میباشد
‎🌺ایجاد جوانسازی و درخشندگی پوست
‎🌺سفت شدن پوست و رفع چروک های ریز و رفع چروک پوست

‎🌺جلوگیری از جوش و آکنه
‎🌺روشن کننده و افزایش رطوبت پوست
‎🌺روغن نارگیل بدلیل خاصیت آنتی باکتریال  از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری میکند.

‎🌺کلاژن قابلیت کشسانی پوست را بهبود می بخشد کلاژن بمرور چین و چروک و خطوط پوست شما رو کم میکنه و ظاهر پوست شمارو زیبا میکنه.
‎🌺ویتامین c موجود در این قرص به کلاژن سازی پوست کمک میکنه.
‎🌺این محصول علاوه برپوست بصورت غیر مستقیم روی سلامت استخوان ها و مفاصل موثر است

‎🌺این محصول برای کسانی که در اثر لاغری پوستشون شل شده عالیه و بهتره تو روتین روزانشون قراربدن
🌷💕🌷💕🌷💕🌷💕🌷💕

🌿ایدی سفارش تل.گرام 👇👇👇

⚡prancee3@⚡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امیدوارم توی کارت موفق باشی ولی چرا پیج نمیزنی توی اینستا فکر کنم بازدهی داشته باشه😘

قربونت عزیزم ممنون 😘💖  

راستش تل.گرام گروه و کانال دارم اینستا هم تقریبا ی سال پیش پیج زدم هک شد دیگه پیج نزدم ولی تصمیم دارم پیج بزنم چون برای گروه و کانال هم لازمه 

2740
روزی چندتا باید خورده بشه؟ قیمتش چقدره؟🤔

برای تاثیر بهتر روزی دو تا کپسول باید مصرف بشه 

60 تاییش ششصد و 180 تاییش یک میلیون و پنجاه تومن تاثیرش هم از ی هفته تا دو هفته مصرف مشخص میشه