2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من

گلو درد،سردرد،سرفه،خستگی و بی حالی،بدن درد شدید،لرز،من جدیدا بی اشتها هم شدم...

برای من و شمایی ک بارداریم غیر قابل تحمل من ۵روزه افتادم دریغ ازینک یکم دردش آروم بشه خیلیییی وحشتناک درد دارم،اشک میریزم از درد

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
من گلو درد،سردرد،سرفه،خستگی و بی حالی،بدن درد شدید،لرز،من جدیدا بی اشتها هم شدم... برای من و شمایی ...

من امروز سرم گیج میره و کمردرد گرفتم دوسه روزه و اینک صدام گرفته از صبحه بیحالم خستم امکانش هست امیکرون باشه؟

الهی ک خیلی زود خوب شی

2740
من امروز سرم گیج میره و کمردرد گرفتم دوسه روزه و اینک صدام گرفته از صبحه بیحالم خستم امکانش هست امیک ...

اره عزیزم شک نکن زود برو دکتر بهت دارو بده،ممنونم،ان شاالله که شماهم زود خوب بشین

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚
وای خدا کمکت کنه انشالله هرچه زودتر خوب بشی 

ممنون گلم ان شاالله دیگ تحملم داره تموم میشه.ان شاالله شماهم زود خوب بشی