2737
2734

جواب دادن 

لایک کنین

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهم توجه میکرد و بخاطرم تایماشو خالی میکرد که همو ببینیم و زمانایی که حالم خوب نبود باهام خیلی صحبت میکرد. زمانایی که خیلیم خسته بود باز بهم پی ام میداد و حرف میزدیم. درکل حواسش همیشه بهم بود و همچنانم هست

بهم توجه میکرد و بخاطرم تایماشو خالی میکرد که همو ببینیم و زمانایی که حالم خوب نبود باهام خیلی صحبت ...

این کارا رو قبل اینکه با هم دوست دختر دوست پسر بشین یا بیاد خواستگاری انجام میداد؟

2740

ما رفیق بودیم همون جاست فرند قشنگ یجوری رفتار میکرد تابلو بود دوسم دارع خیلی اهمیت میداد خیلی توجه میکرد 

هی با خودم میگفتم چرااا نمیگههع  

بالخره یهو سر ی بحثی گفت رل من میشی؟ 😂

همون موقع تو اینستا فی‌لتر من پرید 

اس دادم فک نکن خودم جواب  ندادما نتم پرید 

گفت فک کن تا ۸ شب  منتظر جوابتم 

حالا من این طرف ذوقققق چون منم روش کراش بودم 

ساعت ۸ رو می‌گذشت دید ج ندادم اس داد من منتظر جوابتم هر وقت اومدی بگو 

دیگه بعدش صحبت کردیم  ناز نکردم من خاک تو سرم گفتم باشع🤣🤣🤣

البته کات کردیم بعدش فعلا  ولی منتظریم  

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L

شمارمو پیدا کرده بود هی پیام میداد فامیلیمو میگفت منم شمارشو دادم داداشم زنگ زد یکم مورد عنایت قرار گرفت 

باز بعدش من لپ تاپ میخواستم از فروشگاه بقلیشون اومد راهنمایی کردن و خلاصه شماره گرفت مدلهارو برام با قيمت و ظرفیت بفرسته این شد که ديگه لپ تاپ همانا و ...😄

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
این کارا رو قبل اینکه با هم دوست دختر دوست پسر بشین یا بیاد خواستگاری انجام میداد؟

قبل از اینکه باهم بریم تو رابطه باهم رفیق بودیم اون دوران این کارارو میکرد و منم خیلی خوشم اومد الانم بعد از گذشت نزدیک 5سال همچنان توجه هامون بهم بیشتر و عشقمونم بیشتر شده ولی خب بخاطر یسری شرایط هنوز ازدواج نکردیم