2737
2734

من س سال پیش عروسی کردم اوایل خونم با پدرشوهرم ی جا بود همیشه با مادرشوهرم می‌نشستم فقط براخاب میرفتم اتاقم بد ی سوال شوهرم گف بریم جدا زندگی کنیم گفتم ن میترسم تنها گفت ن بایر بریم خونه جدا کردیم الان دوساله ک متوجه شدم شوهرم آدم سردمزاجه کلا نمیتونه تماس جنسی داشته باشه البته تو خونه مادرشوهرم متوجه شدم گفتم میره دکتر خوب میشه رفتیم جدا زندگی کردیم دیدم ن این اصلا بامن نمیشینه من برم بشینم میخابه من حرف بزنم اصلا جوابمو نمیده بش میگم منو دوس داری فقط جوابش اره هس  الان ی ساله جدا میخابه تا بش بگم برو دکتر کنی میشکنه همه وسایلامو شکسته موندم باهاش چیکار کنم بش گفتم من ک بات نشستم منو تو مث خواهر برادریم حداقل منو ببر گردش تفریح یا بامن بیا خونه فامیلام یا من ک مریض شدم منو ببر دکتر تا دلم خوش بشه انگیزه پیدا کنم برااین زندگی لعنتی  هیچ گوش نمیده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

چقد شبیه شوهر منه🤔 ولی من زیاد بهش می چسبم رابطه هم قبول نکنه قهر می‌کنم چن روز بداخلاق میشم مجبور میشه کوتاه بیاد😂

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒
2740
مخیام طلاق بگیرم ولی نمیزارن خانوادم الان بخدا سرم کلا خرابه

مامان دوستم همینه برام تعریف میکنه که اصلا رابطه برقرار نمیکنه الان بعد کلی سال زندگی مشترک به خاطر اون حدا نشدن به نظرم جدا شو تا دیر نشده

2706