2733
2734
عنوان

بیاید بگم از دست شوهرم چیکار کنم خسته ام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 56 پست
همیشه میگم خدا اینو داده ک بشینم تحمل کنم این زندگی لعنتی رو  

خانوادش پایه‌شن؟ منظورم اینه که اگه یه مدت قهر کنی خانوادش پسرتو مراقبت میکنن؟ یا خودش از نظر مالی وسعشو داره که براش پرستار بگیره؟

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋

وا خب اول زندگی شوهرتو ول کردی با مادرشوهر مینشستی 

هیچی به ذهنم نمیاد جز اینکه غذا های با طبع گرم بخورید  سردیجاتو حذف کن شاید سودا بدنش زیاده 

از عطاریم داروگیاهی بخر بدع بخوره 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
خانوادش پایه‌شن؟ منظورم اینه که اگه یه مدت قهر کنی خانوادش پسرتو مراقبت میکنن؟ یا خودش از نظر مالی و ...

اره مادرش خواهراش نگهش میدارن خودم نمیتونم پدرشوهرم میگه قهر کن برو 

2731
اره مادرش خواهراش نگهش میدارن خودم نمیتونم پدرشوهرم میگه قهر کن برو 

پدرشوهرت از روی دلسوزی میگه؟

پس قهر کردن راهکار مناسبی نیست. پسرت چند وقتشه؟

پدرشوهرت از روی دلسوزی میگه؟ پس قهر کردن راهکار مناسبی نیست. پسرت چند وقتشه؟

۲ ساله پدرشوهرم دلش برا پسرش میسوزه آخه چند وقتی بود ساعت دو نصف شب می‌اومد بو میداد بو تریاک

۲ ساله پدرشوهرم دلش برا پسرش میسوزه آخه چند وقتی بود ساعت دو نصف شب می‌اومد بو میداد بو تریاک

خب چرا با این اوصاف باید دلش واسه اون بسوزه آخه؟!

عزیزم اگه همسرت‌ مشکل سرد مزاجی داره و مشکلش قابل درمان نباشه تو قطعا نمیتونی تمام عمر با همچین آدمی زندگی کنی. از طرفی هم میگی که مشکوک به اعتیاده، که اینم خودش کم مشکلی نیست🙁

خب چرا با این اوصاف باید دلش واسه اون بسوزه آخه؟! عزیزم اگه همسرت‌ مشکل سرد مزاجی داره و مشکلش قابل ...

میگم بهش بریم تهران دکتر اونحا خوبه  دکتراش جواب قطعی میدن اگ خوب نمیشی من میرم

میگم بهش بریم تهران دکتر اونحا خوبه  دکتراش جواب قطعی میدن اگ خوب نمیشی من میرم

خب اون چی میگه؟ ببین به هرحال تا قبل از اینکه سنت بیشتر شه تکلیف خودتو روشن کن، اگه درست بشو نیست این زندگی بی فایده‌ست. چون از مسأله‌ی نیاز جنسی تو هم بخوایم بگذریم(که حق مسلمته) رابطه‌ی جنسی هست که بین زن و شوهر تحکیم و وابستگی بیشتر رو ایجاد میکنه. اینطور باشین زندگیتون روی هواست. 

تکلیف موضوع اعتیادشم حتماً روشن کن

از اعتیادو روشن کردم نمیره بیرون  میگه نمیکشم

خب پس مشکل ناتوانی جنسیشم حل کن. عزیزم سخته ولی شدنیه، خودت کمکش کن. یه بار توی همین نی نی سایت داستان زندگی یه خانمی رو خوندم که شوهرش ناتوانی جنسی داشت و کمکش کرده بود درمان شده بود. بهش اعتماد به نفس بده، ترغیبش کن که بره دکتر. اگه یه بچه بینتون نبود بهت میگفتم جدا شو. خودم همین الان جای ناخنای شوهرم روی گردنمه ولی به خاطر پسرم موندم چون اون گناهی نداره😞

یجوری بهش نگو که احساس حقارت کنه و به غرورش بر بخوره، همه‌ی راه‌هارو برو ببین میتونی درستش کنی یا نه، اگه هیچ راهی نداشت دیگه یه فکری واسه زندگیت بکن