2733
2739
عنوان

بارداری

93 بازدید | 8 پست

خانما من هفته 27 بارداری هستم، از ماه چهارم دکتر بهم اسپرین وشیاف پروژسترون داده، بخاطر دردشدید لگن، منم شیاف استفاده نمیکنم ولی اسپرین روزی یدونه میخورم، کسی بوده تا آخر بارداری اسپرین خورده باشه؟ ضرری نداره واسه جنین؟ 

و اینکه امگا 3از کی وتا چه مدت مصرف کردین؟؟ 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ماه چهارم بارداری ی روز در میون میخوردم امگا عالیه برای جنین

برا بقیش اطلاعاتی ندارم

چه لذتی بالاتراز اینکه واسطه به دنیا آوردن نوزادی باشی که مادرش قراره برای اولین بار ببینتش مامایی شغل نیست زندگیه♥♥😍😍
2742

منم شیاف بخاطر دردای شکم و کمرم استفاده کردم

مقعدی استفاده کن بخدا معجزه میکنه

الانم گاهی .ک درد دارم میذارم سریع خوب میشم

اسپرین یه جا خوندم باعث کم وزنی هنگام تولد میشه بچه

همون شیاف بهتره

امگارو از ۱۲ هفته اینا خوردم تا دوماه اینا،،بعدش نخوردم

ویتامینای ضروریاین دوران مولتی،،و اهن،،و ویتامین د هست

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
عزیزم من نمی‌دونم ولی میشه بگید چند وقت اقدام بودین و قبل مثبت شدن بی بی چه علایمی داشتین

عزیزم من ماه اول اقدامم با5روزتاخیر مثبت شد بی بی چکم، 

علائم پریودی داشتم حس میکردم الانه ک پریودشم حساسیت شدید سینه داشتم 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
منم شیاف بخاطر دردای شکم و کمرم استفاده کردم مقعدی استفاده کن بخدا معجزه میکنه الانم گاهی .ک درد د ...

شیاف پروژسترون هست منظورتون؟ 

2740
شیاف پروژسترون هست منظورتون؟ 

اره

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️