2752
2734
پنج شنبه خبرش میدم گلم

ممنون عزیزم منتظر خبرای خوبیم 😍🥲

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

بچه ها من مادرمو از دست دادم پنج ماهه دلم خونه به هیچ وجه حالم خوب نمیشه 

هراز گاهی براش خیرات میکنم خیلی دلم میخواد بدونم حالش چطوره آیا ازمن ناراحته؟

من خودم رو خیلی مقصر میدونم اخع مادرم با یه سردرد ساده فوت کرد میگم کاش می‌بردمش دکتر حس میکنم خیلی بچه ناخلفی از اب دراومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دوباره خواب استادم که فوت کرده بود می دیدم فقط چهرشو که بهم خیره بود وقتی فاتحه براش خوندم از اون موقع نمی‌بینمش حالا نمیدونم داستان چی بود چرا خوابشو دیدم

یه بارم سر بارداری پسرم بودم فک کنم ۵ ماهم بود ظهر بود خوابم برد  خواب یکی از همکلاسیام که از ...

🥺🥺🥺 پسرت چندسالشه ؟ 

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
2731
بچه ها من مادرمو از دست دادم پنج ماهه دلم خونه به هیچ وجه حالم خوب نمیشه   هراز گاهی براش ...

خدارحمتش کنه سرنوشتش بوده و خواست خدا ک الان فوت کنه و ماموریت زندگیش تا همون موقع بوده شما خودتو سرزنش نکن

من بارها خواب دیدمم .

بابام تازه رفته بود خا ج از کشور ی شب یکی از اقواممون ک فوت شده بودو خواب دیدم اومدم سلام علیک کرد پرسید بابات خارحه؟ گفتم اره گفت نمیاد؟ گفتم ن تازه رفته گفت میاد ب زودی.

بعد از سه روز داداشم تصادف کرد بابام سریع برگشت

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
حالا چیا دیدی ازش تو خواب

همیشه تو وضعیت بدیه، یه بار تو قبرش بود ولی باز بود قبرش آتیش میبارید از آسمون فقط رو قبراون ،جای دیگه صاف بود، یه بار ظهر عاشورا بود بارون شدیدی میزد گریه و التماس میکرد که ببخشم بخاطر امام حسین، یه بارم تو یه جای مثل بیابون بودیم یه جور موجودات عجیب و غریب و ترسناک می‌کشیدن ببرنش می‌گفت کمکم کن ....

کاش آخر این سوز ...بهاری باشد 

بچهااا من یکی از اقوام فوت کرد خیلی دوستش داشتم و اون اواخر یه جورایی انگاری باهام قهر بود دلیلش نمیفهمیدم حتی تو عروسی دختر عممون هم با همه سلام و علیک کرد با من یه سلام علیک خشک 

بعد از وقتی فوت کرده چندین باری اومده به خوابم 

یه بار انگار گفت میدونی دلیل قهرام چی بود چون نماز نمیخوندی نمیدونم این واقعااا دلیلش بود خوابه یادم نیست وقتی بلند شدم همین تو ذهنم بود

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

بچه ها میشه برام دعا کنید خوب بشم خیلی خسته ام میترسم بمیرم نه که از مرگ بترسم از تنهایی و بی کسی بچه هام میترسم خودم خیلی بیکسمخیلی بخاطر تنهایی سختی کشیدم نمی خوام بچه هام مثل خودم بشن برام دعا کنید لطفا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

پسربرادرم همسن خودم بودهفت سال پیش فوت کردن وهیچ وقت به خوابم نیومدتاامسال که داداشم فوت کردن به نیتش خوابیدم خواب دیدم تاهممون دورتادوریه میزنشستیم وپسربرادرم به همون جوونیه قبل ازمرگش وسرحاله سرحاله بهش گفتم مهدی اونجاهیچ مشکلی نداری میگه نه خیلی هم جام خوبه میگم یعنی هیچ مشکلی نداری میگه اصلا.ومن اصرارمیکردم بگه چون نمازنمیخوندم یاجوون بودم وگناهای دیگه کردم درعذابم درصورتی که خیلی ریلکس واروم بود

خواب دیدم عمه ام به دختر عمه ام که کنارم وایستاده بود گفت گریه نکن از دوریم دنیا همینه ، فقط اون مرغ ...

چقدر قشنگگگگ 😍😍😍😍 منم خیلی دوست دارم خواب یکی رو ببینم دلم براش پر میزنه ولی نمیاد به خوابم 🥺🥺🥺 

سلام دوستایه گلم تاپیک قبلی چیشد.سیو داشتمش.هرچی گشتم.نبود😥

ترکید

همیشه تو وضعیت بدیه، یه بار تو قبرش بود ولی باز بود قبرش آتیش میبارید از آسمون فقط رو قبراون ،جای دی ...

پدرم یه پسر عمویی داره که زمین پدرم رو غصب کرد و ما خیلی سختی کشیدیم تو بچگی یه بار مادرم خواب دیده بود اومده نشسته گوشه اتاق هم لاله هم کر 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

دایی و زندایی مامانم تصادف کردن با هم فوت شدن 

خالم همسایه شونه سه تا بچه دارن (بزرگن ولی مجردن ازدواج نکردن) خالم خیلی زیاد هوایی بچه هاش رو داره 

خالم گفت خواب دیدم هر دوشون دارن از یه جایی خیلی سرسبز میان طرفم گفت تو خواب میدونستم مردن گفتم رفتم بغلشون کردم گفت هر کدومشون ده دور به دورم چرخیدن و تشکر کردن که هوای بچه هاشونو دارم بعد گفت زنداییم نشست منم پیشش نشستم گفت یه لباس سبز خیلی خیلی زیبا تنش بوده گفت رنگش شبیه رنگ این دنیا نبوده گفت دیدم رو ناخنش رنگ بنفشه گفت بهش گفتم مگه شما نماز نمیخونین چرا لاک زدی گفت گفته این دنیا نماز نیس فقط عبادت خدا میکنیم .گفته بود اینجا خیلی خوبه ولی دل نگران بچه هاش بوده

از سال ۹۶ خواننده خاموش بودم دیگه بعد دو سال عضو شدم😍
2706