2737
2734
مگه من چندسالمه ۲۷.که بایدروحم مث پیرزن ۶۰ساله باشه

نه عزیزم شما لایق بهترین زندگی هستی ولی نه با یه رابطه

من هم زندگی پر رنگ و لعابی ندارم ولی اینو صادقانه میگم همین آدم بد که همسر شماست با تمام بدی هاش با تمام قصورش با همه زشتی هاش بازم همون برات میمونه 

من دیدم زن متاهل رو فقط برای چی میخوان و اینطوری فقط روح خودت داغون تر از اینی میشه که الان هستی 

اگه شرایط جدایی نداری خیانت نکن ولی سر خودتو با چیزایی که حالتو بهتر میکنن گرم کن 

خدا هست و میبینه مطمئن باش عزیزدلم

آفرین دقیقا.خدابه هرکسی اندازه جنبه اش بایدبده

اخه یه مدل اینطوری میشناسم یه نفر تومحل کارم چندسال نگهبان بود بعدرفت پیام نور لیسانس گرفت  پسر خاله نمیدونم کیکشون هم  رفت توشورا پارتیش شد رسمی شد اول همه بعد یکسال زنشو طلاق داد🤐🤐🤐🤐🤐🤐

پول کسی رو تغییر نمیده فقط کمک میکنه ذات حقیقیش برملابشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا اینجا خیلی دیدم حتی خانمه زایمان کرده مجبوره بره خونه مادرش تا ازش مواظبت کنن میریزن سرش نرو م ...

دقیقاحرف دلموزدی.خسته شدم.میخام برم باکسی که تنهایهاموپرکنه

نه عزیزم شما لایق بهترین زندگی هستی ولی نه با یه رابطه من هم زندگی پر رنگ و لعابی ندارم ولی اینو صا ...

آخه نمیزاره هیچ کاری براخودم بکنم.میگه فقط خونه بمون

2728
اون براپولش منونمیبره میگه گرونه.خودت شاغل نیستی که.پول میداشتی ببرم.من خودم کارمیکنم خودم پول درمیا ...

نه عزیزم راست میگی انصاف نیست هیچ کدام از ظلم های که مردی به همسرش میکنه درست نیست اما کار نادرست با نادرست تلافی نمیشه تو فقط به روح خودت لطمه میزنی . سعی کن به جای اینکه مدام به این فکر کنی اون در حال خوش گذارانی بدون تو و البته گناهی که بالاترین ش شکستن دلت به این فکر کن که چکار می تونی بکنی که با بچه ت بهت خوش بگذره و از این حال و هوا دربیای اونم سزای کار خودش میده مطمئن باش دیر و زود داره سوخت و سوز نداره!

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!
واقعا اینجا خیلی دیدم حتی خانمه زایمان کرده مجبوره بره خونه مادرش تا ازش مواظبت کنن میریزن سرش نرو م ...

وای دقیقا خانمه یک ماه بعد زایمان با اون وضع می‌ره خونه مادرش شوهرش خیانت می‌کنه میگن والا حق داشته ولش کردی رفتی حالا ایشون رفتن دبی هیچ ایرادی نداره 

2740
منم فقط بخاطردخترم وگرن حالم ازش بهم میخوره

اخه بدبختی اینه که معمولا خانمایی که شوهراشون مخدودشون میکنن دختراشون خیلی اسیب میبین

ما قبلا یه همسایه داشتیم مرده خیلی به زنش گیر میداد دوتا دختر داشت نمیدونی چه عذابی میکشیدن 

اونموقع چقد از اون مرده بدمون میومد نمیدونستم خودم قرار در اینده زیر دست یکیشون بیوفتم 

بخاطرهمین منم دوسدارم برم بایکی ازحرص دلم فقط اون اگه براش مهم بوذمارومیبرد

شما خیانت نکن اخرش چیزی نیست ولی این بار هم اومد درست و حسابی باهاش بشین حرف بزن بگو اگه قرار بود همش تنهایی بری سفر دیگه زن گرفتنت برای چی بود یکی بشینه جور زندگی رو بکشه یکی هم همش پاشه بره خوش گذرونی های خودش هر وقت قبول کردی من با دوستام پاشم برم خوشگذرونی تو رو هم با بچه ها تنها بذارم اونوقت خودت هم حق داری اگه چنین حقی برای من نمیبینی پس برای خودت هم این حق منتفیه

نه عزیزم شما لایق بهترین زندگی هستی ولی نه با یه رابطه من هم زندگی پر رنگ و لعابی ندارم ولی اینو صا ...

شما به آقایی که خانمش بهش خیانت کرده هم همین ها رو میگید بهش میگین سر خودت رو با چیزهایی که حالت رو بهتر می‌کنه سرگرم کن و یا میگه چرا با اون فاسد داری زندگی می‌کنی واقعا چقدر بی غیرتی 

همیشه میگن زنان بر علیه زنان هستیم همینه 

2706