2752
2734

سلام منو شوهرم تازه برای وام ازدواج ثبت نام کردیم وام ازدواجمون 600ملیون هست اونو فروختیم 150ملیون الان شوهرم از حرفاش معلومه میخواد اونو بده به پدرش حتی پدرشم بعضی وقتا دربارش برنامه ریزی کرده منم واقعا عصبی میشم از پدرشوهرم خجالت میکشم نمیتونم تو روی اون چیزی بگم یعنی بگه وامتو بهم بده نمیتونم چیزی بگم چی کارکنم چی به شوهرم بگم که این پول مال خودمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید بخواد دوباره پس بده به شما

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
2731

به شوهرت بگو همه چی مساوی هست اگه میخوای سهم خودتو بدب به بابات سهم منم بده میدم به بابام 

از من بشنو من ۵ ساله ازدواج کردم اوایل خیلی اشتباه کردم مردها تا ۵سال اول همه زندگیشون رو فدای خانواده خودشون میکنن اگه الان بزاری توام مثل من بجای میرسی که خونه ماشینتم به اسم اونا میکنه پس از الان اجازه نده همونا چندسال دیگه نداشته باشی بهت میگن چندساله زندگی میکنی چی داری بده طلا برا خودتون 

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
والا چی بگم. از همین اول انقد طمع دارن بعدا چی میشه.‌ رک و راست بگو به همسرت.تعارف که نداریم از اول ...

بهش گفتم ولی کو گوش شنوا اصلا حرفام براش مهم نیست ولی حرفهای اونارو خوب گوش میده

به شوهرت بگو همه چی مساوی هست اگه میخوای سهم خودتو بدب به بابات سهم منم بده میدم به بابام  از ...

بهش میگم ولی گوش نمیده واقعا خسته شدم الان از سر درد وتب خوایم نمیبره اومدم از شما ها کمک بگیرم 

به شوهرت بگو همه چی مساوی هست اگه میخوای سهم خودتو بدب به بابات سهم منم بده میدم به بابام  از ...

دقیقا منم خونه ماشین همه چی زده به اسم باباش الانم داره برا باباش کار می‌کنه هنوزم چهارماه که عروسی کردم 

بهش میگم ولی گوش نمیده واقعا خسته شدم الان از سر درد وتب خوایم نمیبره اومدم از شما ها کمک بگیرم  ...

خوب اینجوریه بزار بره سهم خودش رو بده پدرش بگو حق نداری هزار تومن از مال من بدی مال خودت رو بده طلا برا خودت اون وان رو یه بار بهت میدن چرا ببری بدی پدرشوهرت 

شوهرت الان اینجوریه ۵و۶ ساله دیگه میفهمه چه اشتباهی کرده 

دقیقا منم خونه ماشین همه چی زده به اسم باباش الانم داره برا باباش کار می‌کنه هنوزم چهارماه که عروسی ...

عزیزم پس خدا کمکت کنه بعدا خیلی عذاب میکشی 

خوب اینجوریه بزار بره سهم خودش رو بده پدرش بگو حق نداری هزار تومن از مال من بدی مال خودت رو بده طلا ...

ولی مال منم به زور میبرن خودم می‌دونم چه فکرایی تو سرشونه

ولی مال منم به زور میبرن خودم می‌دونم چه فکرایی تو سرشونه

این چه حرفیه حقته بگو مال منو بدی دورم رو خط میکشی چند روز ولش کن باهاش حرف نزن این الان اینجوریه فکر کن بعدا زندگی کنی بخوای ۲ گرم طلا پس انداز کنی میگه نمیخوای بده بابا م از کجا معلوم بعدا خرجیم از باباش نگیری اگه اینجوری تهدیدش کن به جدای همون تموم بشه بهتره