2733
2739
آخه نمیزاره هیچ کاری براخودم بکنم.میگه فقط خونه بمون

عزیزم راحت بهت بگم اگه اون از شما سواستفاده میکنه شما هم ازش سواستفاده کن یه بازی برد برد ولی نه با خیانت که اگه دستت رو بشه همه چی بر علیهته هر مردی یه نقطه ضعفی داره یه قلقی داره ببین چیه ازش استفاده کن و حالشو ببر تا دلت خنک بشه عزیزم 

ولی زرنگ باش ببین توی چی میتونی با پنبه سرشو ببری 

من از اول کرونا همسرم کر‌ونارو بهونه کرد و مارو سفر نبرد البته خودش هم هیچ جا نمیره منم پول مسافرت هامو میدادم چیزی که لازمه حتی واسه خونه میخریدم تا پول توی دست و بالش نباشه حداقل دلم خنک می‌شد که یه پولی خرج کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی نفهمه حرف منونمیفهمه

اگه فهم داشت قدر زن و بچه ش می دونست خدا حلال خوبش بش داده برای لذت بردن کنارشون بودن و تفریح کردن  اون وقت میره سراغ حرام ش . خدا رو شکر کن که مادر پاکی هستی برای فرزندت و قراره تو دامن پاک تو اون رشد کنه و تربیت بشه و ازش بخواه کمک ت کنه تا به راهی که برات نمیپسنده هرگز نری و قدرت تحمل و صبرت رو بالا ببره 

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!
شما به آقایی که خانمش بهش خیانت کرده هم همین ها رو میگید بهش میگین سر خودت رو با چیزهایی که حالت رو ...

نه عزیزم شما کامل نخوندی من چی نوشتم ایشون اگه به همسرشون خیانت کنن دور سوخته واسه خودش چون هم تنها تر میشه به لحاظ روحی خودمونیم مردا واسه چی با زن متاهل دوست میشن ؟؟؟ این خانم ضربه بدتری میخوره و اگه دستش رو بشه که دیگه بدتر شوهرش واسه کارای کثیف خودش توجیه بهتری پیدا میکنه و روزگارشو از اینی که هست سیاه تر میکنه 

منم میگم اگه شرایطشو داری جدا شو اگه نه که زندگیتو بهتر کن

2731
نه عزیزم شما کامل نخوندی من چی نوشتم ایشون اگه به همسرشون خیانت کنن دور سوخته واسه خودش چون هم تنها ...

خیلی خسته ترازاین حرفام که کاری کنم هیچی ازدستم نمیاد

خیلی خسته ترازاین حرفام که کاری کنم هیچی ازدستم نمیاد

من فقط خواستم یه کمک هرچند کوچولو بهت بکنم اینطوری از چاله در میایی میوفته تو چاه عزیزم 

این که پدر بچته شوهرته اینه اوضاش دیگه دوست پسر چی میخواد برات بشه مردا همشون یکی هستن تا خرشون از پل نگذشته خوبن بعدش خدا به دادت برسه

2738
آخه نمیدونیدچقدخسته ام

حق داری روح ت آزرده شده حق همسری بجا نیاورده زن مثل گل توجه میخواد محبت و تفریح میخواد به گل آب و نور نرسه پژمرده میشه اما چاره چیه میگی بخاطر دخترت به جدایی فکر نمیکن وقتی چیزهای نداریم با مدام فکر کردن بش حالمون بدتر میشه به داشته هات به نعمت های که خدا بهت داده فکر کن سعی کن حال دلت خوب کنی 

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!
اون براپولش منونمیبره میگه گرونه.خودت شاغل نیستی که.پول میداشتی ببرم.من خودم کارمیکنم خودم پول درمیا ...

بگو کار تو کار حساب میشه کار من نه بگو اون پول فقط پول تو نیست پول هر دوتامونه من هم تو خونت دارم کار میکنم برات بچه اوردم و کار خونت رو میکنم و هزار تا کار دیگه 

بگو کار تو کار حساب میشه کار من نه بگو اون پول فقط پول تو نیست پول هر دوتامونه من هم تو خونت دارم کا ...

عزیرم کاش میفهمید.شوهرمن پرعقده اس.براتودوستاش حاضرهرکاری بکنه خسته ام کرده.من دوس ندارم شوهرم مجردی بره اینجورجاهایی ولی رفت ومابراش مهم نبودیم پس بیخیالش ایینجورمردی هربلایی سرش بیاری کمه.چون هرچی ازخدامیخام جوابشونمیده