2737
2739
عنوان

زندگی با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باهام مهربونن ولی بهرحال خانواده شوهره از تربیت بچه ها و... واقعا می ترسم .

ن بابا من یکی از خواهر شوهرام خونش کنار مادر ‌‌شوهرشه زیاد ک نمیره هیچ بچشم زیاد نمی‌بره همش میره خونه مامانش به حدی ک بچه هه زیاد اونا رو نمیشناسه

از قدیم گفتن دوری ودوستی 

من ترجیحم دور بودن هست حالا چه خانواده خودم چه خانواده همسرم 

تو خونه ای که معمولی ومستقل باشه میشه آرامش داشت ،اما تو خونه ای که شیک باشه وارامش وحریم خصوصی نداشته باشه آرامش هم کمه 

دارم سعی می کنم همسرمو مجاب کنم خونه مستقل بگیره حتی شده کرایه .... ولی خب مخالفت می کنه 

تو این گرونی. بیخیال زیاد رفتو آمد نکن باهاشون مصلا یادشون بده من صبا تا این موقع میخابم یا بعد از ظهرا میخابم ک مزاحمت نشن همون اول گوشزد کن غیر مستقیم 

دقیقا دغدغه منم همینه از دخالت ها یی اونا می ترسم 

والا من 5 ساله به زور شوهرم اومدم طبقه پایینشون خداشاهده زندگیم زهرمار شده

به ظاهر خوبن ها خودشونو خوب نشون میدن

ولی به مارک نوار بهداشتیتم کار دارن همش سرشون تو زندگیته. حتی یه کیلو میوه بخری اونا میفهمن

سخته واقعا صبر میخواد

شوهرتم چشمش به اونا باشه دیگه بدتره

2740

هر کدوم معایب و محاسنی داره اگه بری دور بشی تو اون خونه همسرت میره سر کار تنهایی مشکلی نداری؟

تو بارداری مشکلی نیست نکنه سرگردون بشی بگن اونجا تنها نمون، یا اخر هفته ها همه بگن بریم‌خونه ی فلانی اونجا حیاط داره و بیشتر خوش میگذره

اینا معایبش هستن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...

همه میگن بستگی به خانواده همسر داره ولی من میگم بستگی به خودت داره که چقدر صبر و تحمل داری و زود بهت بر نخوره.آخه اول زندگیتون خونه ویلایی یه کم دردسر داره.همش میخواین برید بیرون و سفر.یا شب تو خونه تنها باشی آپارتمان امنیتش بیشتره

ببین خاله من الان با خواهر شوهرش مثل خواهرن آنقدر همدیگرو دوست دارمت بیش از حد اوناهم خانواده عالی ولی سال اول که خالم طبقه بالاشون می‌شست اصلا راضی نبود چون میفهمم کی میاد خونت کی می‌ره کجا میری کی میا ی خیلی بده والا منم با اینکه چندتا خیابون فاصله دارم یسره در حال آمار گرفتن همش ولی خب آدمای بدی نیستن که بخواد مشکلی باشه فقط این حرکتشون یکم ناراحت کنندست

ن بابا من یکی از خواهر شوهرام خونش کنار مادر ‌‌شوهرشه زیاد ک نمیره هیچ بچشم زیاد نمی‌بره همش میره خو ...

من اخه با همسرم یک شهر زندگی نمی کنیم وناخوداگاه می ترسم همش دخالت کنن عروس اولم هستم 

2706