2410
2553
عنوان

زندگی با خانواده همسر

307 بازدید | 51 پست

سلام دوستان میخاستم راجب موضوعی ازتون مشورت بخام.

خانواده همسر من توی شهر بزرگی زندگی می کنن و یه خونه دو طبقه دارن که ورودی مشترک داره که طبقه پایین خودشون می شینن و طبقه بالا خالیه وخیلی شیک وتمیزه. یه خونه دیگم دارن که ویلایی وتقریبا دور از شهره و معمولی . شما بودین کجا زندگی می کردین ؟ خونه ای که با خانواده همسر مشترکین وبالاشهر یا خونه ای که مستقل هستین ولی کمی دور از شهر ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دومی

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

خونه ایی ک ویلایی و دوره! 

دیوونه ایی بری اونجا ک حتی اب خوردنتم همه بفهمن

اصلا نرو چون هرچقدر هم خوب باشن بازم دخالت و بحث وتوقع های بیجا وجود داره

مآمــان گندم🌾  # دخترزیبای من خوش اومدی ب زندگی مون🍒🧸

گزینه دوم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2714

بستگی به خانواده شوهرت داره ولی من بودم دومی و انتخاب میکردم

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را...🕊💚یه پشت کنکوریه سرگردان با یه چسه امید🦭زاده ی خیال و توهم🍒✨مبتلا به اختلالی به نام فیلوفوبیا🌱💔برام دعا کن آرامش به زندگیم برگرده🥺💚تاپیک های سم،عکس، جهیزیه، دعواااا تگممممم کنید😅😅😅

بستگی به خانواده شوهرت داره. ولی خب من همیشه با خانواده شوهر دوری و دوستی رو ترجیح میدم صد در صد

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

بستی به خانواده همسرت داره اگه از اونجایی نیستن که دم به دقیقه بیان وبدن طبقه بالا من یه دوستم طبقه بالای مادرشوهرش میگه ۳ماه یه بار همدیگرو می‌بینیم خیلیم راضیه اما یه دوست دیگم خیلی ناراضیه

2706